🚨 اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک هزینه اشتراک آزمایشی ۱ دلاری را به کاربران جدید X در نیوزلند و فیلیپین ارائه می دهد.

مدیر عامل Mercurial X را به یک برنامه کاملاً مبتنی بر اشتراک تبدیل می کند.

X، که قبلاً با نام توییتر شناخته می شد، در حال آزمایش یک مدل ثبت نام است. بر اساس این مدل، کاربران جدید باید برای تبدیل شدن به یک حساب سازمانی تأیید شده، هزینه پرداخت کنند، اشتراک X premium را انتخاب کنند، یا هزینه سالانه ۱ دلاری بپردازند تا ثابت کنند ربات نیستند. آزمایشی که در ۱۷ اکتبر آغاز شد، در حال حاضر فقط برای کاربران جدید در نیوزلند و فیلیپین در دسترس است.

طبق پست مرکز راهنمای X، آزمایش به شرح زیر است: تماس گرفت “نه یک ربات.” همانطور که از نام آن پیداست، هدف آن جلوگیری از فعالیت ربات در برنامه با درخواست از همه کاربران (شامل در آزمایش) برای تأیید شماره تلفن و روش پرداخت است. گزارش شده است که.

با توجه به پست مرکز کمک:

از ۱۷ اکتبر ۲۰۲۳، ما آزمایش «نه یک ربات» را آغاز کرده ایم، یک روش اشتراک جدید برای کاربران جدید در دو کشور. این تست جدید برای ایجاد تلاش های قابل توجه ما برای کاهش هرزنامه، دستکاری پلت فرم و فعالیت ربات ایجاد شده است. ”

در ادامه این پست آمده است که «کاربران جدید» که هزینه اشتراک ۱ دلاری پرداخت می‌کنند، می‌توانند «اقدامات خاصی را در نسخه وب پلتفرم انجام دهند، مانند پست کردن محتوا، لایک کردن پست‌ها، پاسخ دادن، ارسال مجدد، و نقل قول از پست‌ها از حساب‌های دیگر. انجام شود.» لطفا پست را نشانه گذاری کنید. ”

کسانی که پرداخت نمی کنند و از اشتراک انصراف می دهند فقط می توانند اقدامات “فقط خواندنی” مانند خواندن پست ها، تماشای ویدیوها و دنبال کردن حساب ها را انجام دهند. ”

در حال حاضر، دقیقاً مشخص نیست که X چگونه می‌خواهد اثربخشی آزمایش “Not A Bot” را تعیین کند. وقتی برای اظهار نظر با شرکت تماس گرفتیم، بلافاصله پاسخی دریافت کردیم: “ما در حال حاضر مشغول هستیم. لطفاً بعداً دوباره بررسی کنید.”

تحقیقات قبلی در مورد ماهیت “ربات ها” رسانه های اجتماعی نشان داده است که این اصطلاح مبهم است. طبق یک مطالعه (Gorwa، و همکاران، ۲۰۱۸)، همیشه مشخص نیست که آیا حسابی که رفتاری شبیه ربات ایجاد می کند، واقعا یک ربات است یا خیر.

همچنین این ایده وجود دارد که ربات‌ها و رفتار آن‌ها با توجه به انقلاب عظیم مدل زبانی که در فناوری چت‌بات هوش مصنوعی مصرف‌کننده در جریان است، احتمالاً پیچیده‌تر می‌شوند.

مطالب مرتبط: آنتروپیک یک چت ربات دموکراتیک هوش مصنوعی را با اجازه دادن به کاربران در رای دادن به ارزش های آن ساخت

به گفته X، این اشتراک نه تنها خودکارسازی فرآیند ثبت نام را دشوار می کند، بلکه با توجه به زبان مورد استفاده X، سازمان ها و افراد مسئول را از استقرار ربات ها از نظر اقتصادی منصرف می کند. با این کار، هدف ما حذف کامل ربات ها است. .

واکنش‌ها در جوامع کریپتو و مالی، که در آن ربات‌های هرزنامه همچنان یک مسئله است، از پذیرش کامل مدل پرداخت در مقابل تعامل تا رد فرضیه آن متغیر است.

یکی از کاربران در پاسخ به پستی از یک حساب کاربری محبوب که این خبر را به اشتراک می‌گذارد، گفت که این انتقال می‌تواند کمتر از ۱۰ سنت در ماه ارزش داشته باشد، و افزود: “افرادی که از این موضوع شکایت می‌کنند، فقط به عملیات گسترده ربات‌ها امیدوار هستند. تنها یک مورد وجود دارد.”دیگری به سادگی است نظر داد این “نماینده پایان X است. عمر کوتاهی داشت.”


نویسنده: Tristan Greene
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا