اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک به طور شگفت انگیزی به رشد حماسی بیت کوین واکنش نشان داد

یاسین المانجرا، مدیر دارایی‌های دیجیتال ARK Invest در یک تحول مهم برای بازار ارزهای دیجیتال، اخیراً اعلام کرد که نرخ هش بیت‌کوین به نقطه عطف بی‌سابقه‌ای ۵۰۰ اگزاهش در ثانیه رسیده است که بالاترین رقم برای این ارز دیجیتال است.

Elmandjra بزرگی این دستاورد را با اشاره به چندین مقایسه قابل توجه نشان داد. قابل توجه است، شبکه بیت کوین در حال حاضر پنج میلیارد محاسبه در ثانیه برای هر ستاره در کهکشان ما انجام می دهد. برای تطبیق با نرخ هش شبکه BTC، کل جمعیت جهان تقریباً به ۲۰۰۰ سال نیاز دارند که هر فرد در هر ثانیه یک هش مشارکت دارد. از نظر تراکنش های خام در ثانیه، بیت کوین با ضریب ۵۰۰ از قوی ترین ابررایانه جهان برتری دارد.

در واکنش به این خبر، ایلان ماسک، یکی از حامیان برجسته ارزهای دیجیتال، پاسخ خود را با پیامی کوتاه اما قوی بیان کرد.

ایلان ماسک، بیت کوین و مریخ

اشتیاق ماسک به دارایی های دیجیتال به خوبی مستند شده است و تسلای او تعادل قابل توجهی از ۱۰۷۲۵ بیت کوین را حفظ می کند. علاوه بر این، اشاره‌های گذشته ماسک به Dogecoin و مشارکت اخیر در بحث‌های بیت‌کوین ETF نشان‌دهنده علاقه مداوم او به فضای کریپتو است.

شایان ذکر است، در کنفرانس اخیر، ماسک ایده استفاده از BTC در مریخ را مطرح کرد و امکان‌سنجی آن را با وجود چالش‌های لجستیکی ناشی از فاصله این سیاره از خورشید مطرح کرد.

واکنش ماسک بر اهمیت فزاینده دارایی های دیجیتال در جریان اصلی مالی تاکید می کند، زیرا بیت کوین به بالاترین حد خود می رسد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا