🚨 اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک روی پرداخت های X می ریزد – آیا Dogecoin در ترکیب است؟

ایلان ماسک، کارآفرین و مدیرعامل تسلا در مصاحبه اخیر خود با بن شاپیرو اطلاعات جالبی ارائه کرد. نظرات به آینده پلتفرم فراگیر X که قبلا توییتر بود. ماسک X را نسخه نهایی آنچه که PayPal باید باشد توصیف کرد. نکته قابل توجه این گفتگو این بود که ماسک اعلام کرد که ویژگی پرداخت X که بسیار مورد انتظار بود اواخر امسال منتشر خواهد شد.

شرکت پرداخت X، X Payments LLC، تاکنون در ۱۴ ایالت تاییدیه دریافت کرده است، زیرا مجوزهای انتقال پول را در سراسر ایالات متحده به دقت تضمین کرده است. سوابق در وب سایت سیستم صدور مجوز چند ایالتی در سراسر کشور. دامن زدن به آتش حدس و گمان، X اخیرا حساب خصوصی برای ویژگی پرداخت مطمئناً مورد انتظار.

حساب پرداخت X که هنوز هیچ ارسالی انجام نداده است، با افتخار نشان تأیید طلایی را نشان می دهد که وضعیت رسمی آن را نشان می دهد و در همین حال، جدول زمانی برای عرضه خدمات پرداخت درون برنامه ای در اینجا آمده است: انتظار می رود اگرچه در مورد اینکه آیا این پلتفرم پشتیبانی خود از ارزهای دیجیتال را گسترش خواهد داد یا خیر، تردید وجود دارد، اما حدوداً اواسط سال ۲۰۲۴ خواهد بود.

ادغام پرداخت Dogecoin؟

اگرچه جزئیات مربوط به این ویژگی فاش نشده است، این حرکت باعث ایجاد بحث هایی در جامعه Dogecoin (DOGE) در مورد گنجاندن بالقوه DOGE در اکوسیستم پرداخت شده است. به خصوص ایلان ماسک در حال حاضر متحد Dogecoin به عنوان یک روش پرداخت در فروشگاه رسمی خرده‌فروشی تسلا استفاده می‌شود و پست‌هایی درباره این ارز دیجیتال گهگاه در رسانه‌های اجتماعی منتشر می‌شود.

در آوریل ۲۰۲۳، مدیر عامل تسلا به امکان پرداخت های DOGE در X اشاره کرد. حدس زدن Dogecoin یکی از گزینه های پرداخت سرویس اشتراک پلتفرم است که ویژگی های ممتازی را برای کاربران ارائه می دهد. چنین تحولاتی جامعه را در معرض خطر قرار داده است، زیرا آنها مشتاقانه منتظر ادغام Dogecoin با خدمات پرداخت درون برنامه ای X هستند.

جامعه مملو از حدس و گمان در مورد ادغام احتمالی Dogecoin و تأثیر بالقوه آن بر قیمت DOGE است. اگرچه هیچ تایید رسمی مبنی بر اضافه شدن DOGE به عنوان یک گزینه پرداخت وجود ندارد، علاقه مندان به نکات ظریفی از ماسک و X اشاره می کنند که به علاقه بالقوه به گنجاندن Dogecoin در پروژه های آینده اشاره می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا