🚨 اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک نظرات خود را در مورد X Payments، DOGE Army Abuzz به اشتراک می گذارد. نرخ سوختگی SHIB 4240% افزایش یافت. تسلا دارایی های بیت کوین را اعلام می کند: خلاصه اخبار رمزنگاری از U.Today

سه خبر مهم که U.Today برای شما آورده است را بخوانید.

ایلان ماسک از پرداخت‌های X استفاده می‌کند – آیا Dogecoin در ترکیب است؟

ایلان ماسک، مدیرعامل و کارآفرین مشهور تسلا، نظرات جالبی را به اشتراک گذاشت برای آینده پلتفرم X یک مصاحبه جدید با بن شاپیرو وقتی از شما خواسته شد که نسخه آینده را توضیح دهد نکته قابل توجه این مصاحبه این بود که ماسک اعلام کرد که ویژگی پرداختی X اواخر امسال منتشر خواهد شد. اگرچه جزئیات مربوط به این ویژگی فاش نشد، این حرکت باعث ایجاد بحث هایی در بین کاربران Dogecoin در مورد ادغام احتمالی DOGE در اکوسیستم پرداخت شد. پیش از این، ماسک پول میم را به عنوان یک گزینه پرداخت در فروشگاه رسمی خرده‌فروشی تسلا درج کرده بود و هنوز هم گاهی اوقات پست‌هایی درباره DOGE در رسانه‌های اجتماعی منتشر می‌کرد.

میزان سوختگی SHIB پس از شروع دوره سوختگی جدید به ۴۲۴۰ درصد می رسد

بر اساس آخرین داده های ارائه شده توسط وب سایت ردیاب Shibburn، درصد سوزاندن توکن های SHIB در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قابل توجهی. جامعه SHIB توانست ۱۵۷۱۲۹۱۶ شیبا اینو را سوزانده و میزان سوختگی را تا ۴۲۴۰ درصد افزایش دهد. در همین حال، تیم توسعه SHIB، به رهبری شیتوشی کوساما مبهم، آغاز “عصر جدید سوزاندن” برای شیبا اینو را اعلام کرد و شروع به آزمایش مکانیزم جدید انقلابی Shibarium برای سوزاندن سکه های SHIB کرد. همانطور که در مقاله مجله شیب اشاره شد، این مکانیسم برای مدل اقتصادی شیباریوم حیاتی خواهد بود، زیرا قرار است تریلیون ها شیبا اینو سوزانده شوند.

در اینجا آمده است که تسلا چقدر بیت کوین دارد؟

تسلاغول خودروهای برقی اخیرا گزارش مالی خود را برای سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳ اعلام کرده است. بر این اساس، مجموع درآمد ۲۵.۲ میلیارد دلار و سود عملیاتی ۲.۱ میلیارد دلار را به ثبت رساند. جالب اینجاست که در این سه ماهه تسلا هیچ بیت کوینی خرید و فروش نکرد. این شرکت بیت کوین را برای شش فصل متوالی نگه داشته است و سهام فعلی آن ۹۷۲۰ بیت کوین است. علیرغم ذخایر غیرقابل تغییر بیت کوین تسلا، این شرکت بررسی های متفاوتی را برای عملکرد سه ماهه خود دریافت کرده است. درآمد خودرو در سه ماهه چهارم سالانه تنها ۱ درصد افزایش یافت، در حالی که درآمد کلی و درآمد هر سهم کمی کمتر از انتظارات بازار بود.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا