اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک می گوید X در چند ماه آینده «کل دنیای مالی» را ارائه خواهد کرد

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با توجه به تغییر نام تجاری توییتر، ایلان ماسک پست کرد که کاربران می‌توانند در ماه‌های آینده «کل دنیای مالی» را از طریق پلتفرم X اجرا کنند.

ایلان ماسک کاربران را با اطلاعات بیشتری در مورد تغییر نام توییتر به X به روز کرد و گفت که این بخشی از یک برنامه بزرگتر برای ارائه خدمات مالی به این پلتفرم است.

در 25 جولای، ماسک توییت کرد که شرکت او، شرکت X، توییتر را به نام آزادی بیان و برای پیشبرد توسعه “اپلیکیشن هر چیزی” خود، که به نام “X” نیز شناخته می شود، خریداری کرده است. او اشاره کرد که در ماه‌های آینده، کاربران «کل دنیای مالی» را روی این پلتفرم انجام خواهند داد.

او همچنین گفت که افزودن «ارتباطات فراگیر» به همراه خدمات مالی و پست‌های گسترده با روح اصلی توییتر سازگار نیست، بنابراین سزاوار تغییر نام است.

رسماً، نام تجاری این پلتفرم پرنده آبی خود را از دست داده و در 24 جولای 2023 به نماد “X” تبدیل شده است.

درست است، ماسک در مصاحبه ای گفت که X می تواند “نیمی از سیستم مالی جهانی” را با برنامه های بانکی، پرداخت ها و موارد دیگر پوشش دهد. برخی پتانسیل برنامه X را با WeChat چین مقایسه کرده اند.

قبل از اینکه تغییر نام تجاری توییتر به اطلاع عموم برسد، ماسک از زمان خرید این پلتفرم به مبلغ 44 میلیارد دلار در اکتبر 2022، بر ادغام خدمات مالی در این پلتفرم اصرار داشت.

در ماه آوریل، او برای مدت کوتاهی لوگوی توییتر خود را به Doge تغییر داد و Memecoin (DOGE) یک ساعت پس از آن شیرین کاری کوتاه 20 درصد افزایش یافت.

چند هفته بعد، CNBC گزارش داد که توییتر با پلتفرم فین‌تک eToro همکاری کرده است تا ویژگی جدیدی را معرفی کند که به کاربران اجازه می‌دهد ارزهای دیجیتال و سهام را در این پلتفرم معامله کنند.

مربوط: TikTok ویژگی ارسال متن را برای رقیب توییتر و Threads راه اندازی می کند

مدت کوتاهی پس از تغییر نام تجاری، کاربران متوجه اضافه شدن نماد (DOGE) به نمایه ماسک شدند که باعث ایجاد شایعاتی در میان جامعه ارزهای دیجیتال مبنی بر ادغام دوج کوین در پرداخت‌های این پلتفرم شد.

علیرغم ارتباط مستمر ماسک با جامعه ارزهای دیجیتال از طریق حمایت او از memecoin، ارز دیجیتال توییتر واکنش متفاوتی به تغییر نام تجاری این پلتفرم نشان داده است.

برخی در جامعه این تصمیم را “دیوانه” خواندند و استدلال کردند که همچنان به پلتفرم با نام قدیمی آن اشاره خواهند کرد، در حالی که برخی دیگر پیشنهاد کردند نام توییتر حفظ شود و از X به عنوان کیف پول پلتفرم استفاده شود.

مجله: توکن کردن حقوق موسیقی به عنوان NFT می تواند به تیلور سویفت بعدی کمک کندنویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا