اخبار ارز دیجیتال

گزارش: ایلان ماسک خواستار اخراج شکایت ۲۵۸ میلیارد دلاری Dogecoin است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سرمایه‌گذاران Dogecoin را «یک نزاع‌کننده» نامیدند و به تصویر ماسک از یک «کارشناس مالی ساختگی» در هنگام حضور در Saturday Night Live به‌عنوان نقطه مرجع برای شکایت اشاره کردند.

ایلان ماسک و وکلایش از یک قاضی آمریکایی خواسته اند که شکایت 258 میلیارد دلاری سرمایه گذارانی را که ادعا می کنند یک طرح هرمی را برای تبلیغ ارز دیجیتال Dogecoin (DOGE) دستکاری کرده اند، رد کند.

بر اساس گزارش رویترز در تاریخ 1 آوریل، وکلای ایلان ماسک به یک شکایت “ساختگی” توسط سرمایه گذاران Dogecoin در دادگاه فدرال منهتن در 31 مارس اشاره کردند.

گزارش شده است که وکیل ماسک اظهارات Dogecoin او را “توئیت های بی ضرر و اغلب احمقانه” خوانده است تا یک قاضی را متقاعد کند که یک دعوی چند میلیارد دلاری را “انصراف دهد”.

وکلای ماسک توضیح دادند که اظهارات مربوط به Dogecoin مانند “Dogecoin Rulz” و “No highs, no lows, just Doge” برای توجیه ادعای کلاهبرداری “بیش از حد مبهم” هستند. وکیل گفت:

توئیت تاییدیه ها یا تصاویر خنده دار از یک ارز دیجیتال قانونی که به حفظ ارزش بازار نزدیک به 10 میلیارد دلار ادامه می دهد، غیرقانونی نیست.

سرمایه‌گذاران با استناد به حضور در برنامه «شنبه‌شب زنده» که در آن ماسک نقش یک «کارشناس مالی خیالی» را بازی می‌کرد، دوج‌کوین را یک «هشت‌کوین»، یک نقطه مرجع برای دعوای قضایی نامیدند.

ایوان اسپنسر، وکیل مدافع سرمایه گذاران، در ایمیلی گفته است: «ما بیش از همیشه مطمئن هستیم که شکایت ما به نتیجه خواهد رسید.

این کار در حال انجام است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا