🚨 اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک و مارک کوبان با هم متحد می شوند تا استراتژی آزمایشی SEC را به چالش بکشند

پیشینه این چالش حقوقی بر روی SEC علیه Jaaksey متمرکز است، که در آن جورج جاکسی ادعا می کند که حقوق متمم هفتم او نقض شده است.

ایلان ماسک، مارک کوبان و دیگران به طور مشترک یک گزارش کوتاه به دیوان عالی ارائه کردند که در آن نگرانی‌های خود را در مورد رویکرد کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برای رسیدگی به دادرسی‌های داخلی بدون هیئت منصفه ابراز کردند.

مارک کوبان یک سرمایه گذار میلیاردر ارز دیجیتال و مدافع DeFi است که به طور فعال در فضای کریپتو مشارکت دارد و اخیراً توییتر را به X تغییر ساختار داده و باعث ایجاد نفوذ و جنجال در فضای کریپتو شده است. ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، که هر دو در این میان هستند. ، استدلال کرده اند که این رویه های اداری نتیجه این رویه های اداری است. نتایج برای افرادی که با اتهامات SEC مواجه هستند متفاوت است. در نتیجه، این رویکرد نگرانی هایی را ایجاد کرده است، به ویژه با توجه به پتانسیل آن برای نقض قانون اصلاحیه هفتم برای محاکمه هیئت منصفه.

پیشینه این چالش قانونی بر SEC علیه جرکیزی متمرکز است. در این شکایت خاص، جورج جاکسی ادعا می کند که حقوق متمم هفتم او نقض شده است. او استدلال می کند که فرآیند داوری داخلی کمیسیون مستقل انتخابات، که هیچ هیئت منصفه ای ندارد و توسط قضات حقوق اداری منصوب شده توسط کمیسیون نظارت می شود، با این حقوق ناسازگار است. این به طور مؤثر به یک سازمان اجازه می دهد تا به عنوان قاضی، هیئت منصفه و اعدام عمل کند.

اسکرین شات خلاصه amicus منبع: قانون ICAN

ماسک و کوبان به تغییر قابل توجهی در رویکرد SEC از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ اشاره کردند. آنها مشاهده کردند که SEC رسیدگی به پرونده های بیشتری را در داخل به جای دادگاه های فدرال آغاز کرد. این تغییر پس از یک سری پرونده های ناموفق معاملات داخلی توسط هیئت منصفه انجام شد.

ماسک سومین دعوای حقوقی پرحجم خود را با رگولاتورهای مالی رو به رو است. این به دنبال دعاوی قبلی در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ است. همانطور که فاش شد، رگولاتورها اکنون به دنبال دخالت دادگاه فدرال برای شهادت در مورد خرید توییتر توسط ماسک هستند، با تمرکز ویژه بر اظهارات عمومی ماسک در مورد این معامله. در سوابق حقوقی

مربوط: ایلان ماسک هزینه اشتراک آزمایشی ۱ دلاری را به کاربران جدید X در نیوزلند و فیلیپین ارائه می دهد.

با وجود این، آقای ماسک و آقای کوبان همچنان ثابت قدم هستند. آنها از یک قاضی می خواهند که تصمیم حوزه پنجم را تایید کند. نمایندگان قانونی آنها استدلال می کنند که انتخاب روند اداری به جای انتخاب هیئت منصفه در دادگاه فدرال، ماموریت اعلام شده SEC را نقض می کند. علاوه بر این، چنین تصمیماتی می تواند تأثیر نامطلوبی بر سرمایه گذاران و بازارهایی که SEC برای محافظت از آنها تلاش می کند، داشته باشد.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال: آیا رئیس SEC، گری جنسلر، حرف آخر را می‌زند؟

نویسنده: Amaka Nwaokocha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا