اخبار ارز دیجیتال

وکیل ایلان ماسک به درخواست حذف تیم تسلا از پرونده Dogecoin پاسخ داد: «اتلاف وقت در این دادگاه»


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این شکایت حقوقی قوی به دنبال تلاشی برای تحریم وکلای تسلا به دلیل تضاد منافع و سوء رفتار ادعایی است.

وکلایی که ایلان ماسک و تسلا را به نمایندگی از ایلان ماسک و تسلا تشکیل می دهند، برای تحریم هر دو شرکت به دلیل تضاد منافع ادعایی در دعوی 258 میلیارد دلاری که ادعا می کند ماسک در یک توطئه اخاذی غیرقانونی مربوط به ارز دیجیتال Dogecoin شرکت کرده است، از قاضی منطقه ای ایالات متحده درخواست کردند تا قاضی منطقه ای را برکنار کند.

ماسک و تیم تسلا در پرونده‌ای به تاریخ 6 جولای به شکایتی که در 25 ژوئن توسط ایوان اسپنسر، وکیل مدافع شاکیان در دعوی علیه ماسک ارائه شده بود، پاسخ دادند.

اسپنسر در پرونده، وکیل متهم را “بله مرد” خواند و از قاضی خواست که تضاد منافع را برای تیمی که هم نماینده ماسک و هم تسلا هستند، اعلام کند. در این شکایت آمده است: «اگرچه وکلای مدافع برای هر دو متهم در این موضوع به طور همزمان عمل می کنند، اما وفاداری واقعی آنها صرفاً به ایلان ماسک است.

مطالب مرتبط: ایلان ماسک، مارک زاکربرگ را به تقلب متهم کرد: توییتر در مقابل موضوع

وکلای ماسک و تسلا هیچ کلمه ای رد و بدل نکردند و تنها در فهرست مطالب سه بار به اتهامات اسپنسر به عنوان “بی اساس” و “بیهوده” اشاره کردند.

به گفته وکیل متهم، طبق قوانین نیویورک هیچ تضاد منافعی وجود ندارد. آنها استدلال می کنند که قانون تصریح می کند که تیم های حقوقی نماینده مدیران شرکت هایی هستند که آنها نمایندگی می کنند، مگر اینکه این دو شرکت با یکدیگر اختلاف داشته باشند. بر اساس پرونده 6 جولای:

“حرکت اسپنسر […] این یک سوء استفاده فاحش از دادگاه است، یکی دیگر از آثار داستانی خارق‌العاده اسپنسر در چنین زنجیره طولانی استدلال، اتلاف وقت ما، وکلای ما یک وکیل معتبر و اخیراً توهین به وکلای امضاکننده. توسط دادگاه فرعی دادگاه. ”

این شکایت همچنین به ادعاهای اسپنسر مبنی بر افشای نامه‌ای به نیویورک پست از سوی تیم حقوقی تسلا اشاره می‌کند که در آن بی‌اهمیت بودن اسپنسر در قبال قانون 11 را تحقیر می‌کند، که اساساً: آقای اسپنسر را به داشتن سابقه ارائه درخواست‌های بیهوده برای به تأخیر انداختن مراحل دادگاه متهم کرده است.

آقای اسپنسر درخواست تحریم علیه تیم متهم را ارائه کرده است و مدعی است که این رفتار جایگاه هیئت منصفه را خدشه دار کرده است.

وکلای ماسک و تسلا با ادعای افشای نامه مخالفت کردند و در پرونده اظهار داشتند که این اسپنسر بود که نامه را به طور علنی مستند کرده و از طریق ادعای 25 ژوئن به هیئت منصفه معرفی کرد. این ادعا را رد می کند.

نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا