🚨 اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک روش درآمدزایی توییتر را برای تولیدکنندگان محتوا معرفی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آخرین نوآوری مبتنی بر کاربر ما با هدف بهبود تعامل فالوور و ایجاد جریان های درآمدی جدید در پلتفرم های رسانه های اجتماعی است.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، با افزودن به لیست پیاده‌سازی‌های رادیکال برای بهبود درآمد توییتر و ترویج روزنامه‌نگاری شهروندی، اعلام کرد که سازندگان پلتفرم رسانه‌های اجتماعی از این پس می‌توانند از محتوای خود کسب درآمد کنند.

از زمانی که ماسک توییتر را تصاحب کرد، این شرکت اقدامات جدی برای تبدیل آن به یک تجارت سودآور انجام داده است، از جمله اخراج دسته جمعی و معرفی اشتراک توییتر آبی. بسیاری از افرادی که قبلاً تأیید شده بودند، در برابر درخواست‌ها برای دریافت یک «چک آبی» در توییتر تلافی کردند، اما ماسک آن را منبع درآمدی بسیار مورد نیاز برای شرکت می‌دانست.

آخرین اصلاح مبتنی بر کاربر – که به کاربران امکان می دهد از هر شکلی از پست در توییتر در سراسر جهان کسب درآمد کنند – با هدف بهبود تعامل دنبال کنندگان و ایجاد جریان های درآمد جدید در پلت فرم رسانه های اجتماعی است.

ویژگی «اشتراک» به کاربران توییتر این امکان را می دهد که از فالوورهای خود ماهیانه «از یکی از قیمت های پیشنهادی توییتر» دریافت کنند. پس از پرداخت، مشترکین به محتوای انحصاری سازندگان دسترسی پیدا می کنند که در دسترس عموم نیست.

توییتر برای دادن اجازه سازندگان تا زمانی که به درآمد مادام العمر به ۵۰۰۰۰ دلار برسند تا ۹۷٪ از درآمد خود را حفظ می کنند و پس از آن سهم درآمد سازنده به ۸۰٪ کاهش می یابد. رسانه های اجتماعی با پردازشگر پرداخت Stripe برای پرداخت به سازندگان در توییتر شریک شدند.

با این حال، اشتراک درآمد تنها پس از کسب حداقل آستانه ۵۰ دلاری توسط کاربر شروع می شود. اگر حساب توییتر سازنده به هر دلیلی بسته شود، سرویس اشتراک بازپرداختی را ارائه نمی دهد. در چنین سناریوهایی، کاربران باید به صورت دستی اشتراک خود را لغو کنند تا از پرداخت های ماهانه خودکار به حساب های غیرفعال توییتر جلوگیری کنند.

اعضای کریپتو توییتر با به دست آوردن اعتبار و فالوورهای زیادی در توییتر، با آغوش باز از معرفی اشتراک‌های سازنده محتوا استقبال می‌کنند.

مربوط: ایلان ماسک پلتفرم هوش مصنوعی حقیقت جویانه TruthGPT را راه اندازی کرد

ابتکار عمل مستمر ماسک برای طراحی مجدد توییتر همچنین نشان می‌دهد که از هوش مصنوعی (AI) برای شناسایی و جلوگیری از اطلاعات نادرست در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کند.

علیرغم هشدار به جهان در مورد توسعه هوش مصنوعی به دلیل نگرانی های اجتماعی، ماسک ادعا می کند که حدود ۱۰۰۰۰ واحد پردازش گرافیکی (GPU) برای ساخت ابزارهای هوش مصنوعی آینده خریداری کرده است.نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا