🚨 اخبار ارز دیجیتال

سکه میم با پشتیبانی ایلان ماسک ۵۸ درصد سقوط کرد: دلایل واضح هستند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

میم کوین ترول اخیراً کاهش شدیدی در ارزش خود تجربه کرد و افت خیره کننده ۵۸ درصدی را تجربه کرد. سقوط – فروپاشی افزایش قیمت TROLL ممکن است به دلیل یک سری معاملات و فروش های بزرگ توسط سهامداران عمده باشد.

یک کیف پول خاص با نام 0xa7a0 با خرید تریلیون ها توکن TROLL در پنج تراکنش جداگانه موقعیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین دارندگان دارایی دیجیتال ممتیک تضمین کرد. استراتژی پشت چنین انباشته ای از توکن های به ظاهر کم ارزش در بهترین حالت حدس و گمان باقی می ماند.

می‌توان نتیجه گرفت که سرمایه‌گذار از تاکتیک «اسپری و دعا» استفاده می‌کند، یک روش سرمایه‌گذاری با ریسک بالا که شامل خرید طیف گسترده‌ای از دارایی‌ها به امید اینکه برخی از آنها بازده قابل‌توجهی داشته باشند، است.

در مقابل، سرمایه‌گذار دیگری که با آدرس 0x97b8 شناخته می‌شود، شش ماه قبل از پمپ، سرمایه‌گذاری در TROLL را انتخاب کرد و نوسانات را در شرایط بازار صعودی و نزولی کاهش داد. این تصمیم پرتفوی او را به حدود ۱.۲ میلیون دلار افزایش داد و سودهایی را به دست آورد که به آخرین فروپاشی TROLL کمک کرد.

علیرغم ارزش کاغذی چشمگیر این دارایی ها، واقعیت ها به دلیل نقدینگی ضعیف TROLL بسیار وحشتناک است. بسیار بعید است که این سرمایه گذاران بتوانند حتی نیمی از ارزش اعلام شده خود را بدون کاهش ارزش بیشتر توکن نقد کنند.

افت فاجعه بار در قیمت بازار TROLL را می توان به طور منطقی به این واقعیت نسبت داد که این حساب های بزرگ سود قابل توجهی ایجاد کردند و به کاهش ارزش تقریبا ۶۰ درصدی شرکت کمک کردند.

در حالی که ماسک یک بار به شوخی گفت که “افسر ارشد ترول” در X است، او هیچ ارتباط واقعی با توکن TROLL ندارد و هرگز آن را تایید نکرده است. هر گونه فرضی که اظهارات ماسک را به تأثیر مستقیم بر رفتار بازار TROLL مرتبط می کند، بی اساس است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا