🚨 اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک میم رمزنگاری محبوب را پذیرفته است

ایلان ماسک یک مصاحبه قدیمی در سال ۲۰۱۰ را مرور کرد که در آن جیم کرامر از CNBC را “متضاد” نامید. این اصطلاحی بود که از آن زمان در جامعه رمزارزها هنگام صحبت در مورد این تحلیلگر مشهور، جایگاه میم به دست آورد.

ماسک که تمایل زیادی به تعامل و حتی ایجاد میم دارد، اخیراً به صورت بازیگوشی با توییتی که روی آن نوشته شده بود «Reverse Cramer» به این مصاحبه اشاره کرد. این به دنبال آخرین پیش‌بینی کرامر در مورد بیت‌کوین است، جایی که او پیشنهاد کرد یک بازگشت احتمالی قریب‌الوقوع است. پیش‌بینی او با شک و تردید مواجه شد، زیرا این شخصیت مالی به دلیل تماس‌هایی که اغلب توسط جامعه رمزارزها منجر به پیامدهای نامطلوب می‌شد مشهور شد.

نمودار DOGE/USDT از TradingView

به نظر می رسد ایلان ماسک که به خاطر توییت های تأثیرگذار خود که در گذشته بر بازار تأثیر زیادی گذاشته بود، از مشارکت در فرهنگ پر جنب و جوش و گاه بی احترامی صنعت لذت می برد. اقدامات او اغلب تأثیر قابل توجهی بر قیمت دارایی های مختلف دارد. آخرین نمونه، ارز میم TROLL است که ارزش آن هزاران درصد افزایش یافته است.

آخرین تماس کرامر در بیت کوین، که مشخص شد مطابق با حرکت واقعی بازار است، یک رویداد نادر است که با روند معمولی که در آن پیش‌بینی‌های او به سوخت سازندگان میم تبدیل شده است، تناقض دارد، زیرا تا حد زیادی اشتباه است.

مشارکت ایلان ماسک در فرهنگ میم ارزهای دیجیتال چیز جدیدی نیست. او قبلاً با توییت های خود در مورد بیت کوین و دوج کوین بازار را تحت تأثیر قرار داده بود و مستقیماً بر قیمت این دو دارایی تأثیر می گذاشت.

متأسفانه، ممکوین مورد علاقه ماسک، Dogecoin، توجه زیادی از سوی مولتی میلیاردر نشده است که در نمودار DOGE منعکس شده است. در میان روند صعودی بازار، عملکرد بسیار ضعیفی دارد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا