🚨 اخبار ارز دیجیتال

“برگ های چای” ایلان ماسک را بخوانید – آیا Dogecoin به توییتر می آید؟


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک تغییر ظریف در نمایه توییتر ایلان ماسک، شایعاتی را در مورد استفاده از Dogecoin به زودی برای پرداخت «همه برنامه‌های ماسک» افزایش داد.

تغییرات ظریف در نمایه توییتر ایلان ماسک پس از تغییر نام پلتفرم ایلان ماسک به “X”، این گمانه زنی را دوباره ایجاد کرد که Dogecoin (DOGE) ممکن است آینده ای در این پلتفرم داشته باشد.

در ۲۵ جولای، کاربران تیزبین توییتر (در حال حاضر X) شروع به اشاره کردند که پروفایل ایلان ماسک دارای هر دو علامت “X” و “D” است. X به نام تجاری جدید توییتر اشاره دارد و D به معنای Dogecoin (یک memecoin که او در گذشته به طور عمومی تأیید می کرد) تفسیر می شود.

ناظران دیگر، مانند مدیرعامل Real Vision، رائول پال، به نتایج مشابهی رسیدند، البته با استدلال های متفاوت.

پال در توییتی در ۲۵ ژوئیه گفت که ماسک به احتمال زیاد از Dogecoin برای پرداخت‌های جهانی به سازندگان در این پلتفرم استفاده می‌کند و اشاره کرد که این میلیاردر عجیب و غریب در حال حاضر «به هر حال ثروت زیادی دارد» و «او آن را دوست دارد».

وقتی از ماسک پرسیده شد که چرا ماسک توکن مخصوص پلتفرم خود را برای این پرداخت‌ها ایجاد نمی‌کند، پال پیشنهاد کرد که Dogecoin می‌تواند به ماسک کمک کند تا قوانین اوراق بهادار را دور بزند و “ریسک اعدام صفر” داشته باشد.

تغییر نام توییتر به X با هشدار کمی در ۲۴ جولای همراه بود، زمانی که تغییر نام رسمی در ساعت ۱۰ صبح UTC انجام شد. طبق داده های TradingView، اشاره ماسک به Dogecoin و حدس و گمان های ناشی از آن باعث شد که قیمت Memecoin اندکی افزایش یابد و تا ۵٪ افزایش یابد.

در حال حاضر با قیمت ۰.۰۷ دلار معامله می شود که ۹.۵ درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است.

مربوط: ایلان ماسک قصد دارد توییتر را به X تغییر نام دهد، اما توییتر کریپتو ایده دیگری دارد

جاش گیلبرت، تحلیلگر بازار eToro، در یک نظر ایمیلی به کوین تلگراف، گفت که اگرچه تغییر نام تجاری می‌تواند به Dogecoin یک رونق کوتاه‌مدت بدهد، حرکت ماسک می‌تواند تاثیر قابل‌توجهی بر بازار ارزهای دیجیتال در بلندمدت داشته باشد.

گیلبرت توضیح داد: «مطمئناً پیامدهای کوتاه‌مدتی برای ارزهای رمزپایه‌ای که بازار را به پیش می‌برند دارد. اما این یک پیامد بلندمدت است زیرا ماسک به دنبال ایجاد یک شبکه پرداخت با استفاده از یک پلتفرم اختصاصی است که به زودی می‌تواند با اتریوم و بیت‌کوین رقابت کند».

گیلبرت گفت: «در حالی که بازار به دنبال انتخاب های ماسک است، سرمایه گذاران بهتر است به جای رویدادهای کوتاه مدت، روی روندهای بلندمدت تر تمرکز کنند.

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین‌های میم احمقانه سرمایه‌گذاری می‌کنند – طرح ۳ امتیازی برای موفقیتنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا