🚨 اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک یک بیت کوینر می شود – انجمن کریپتو سومین سالگرد خود را جشن می گیرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • روز تاریخی برای بیت کوین
  • تسلا برای مدتی شروع به پذیرش بیت کوین کرد

مشارکت کننده فوربس و عضو فعال انجمن ارزهای دیجیتال @pete_rizzo_، یک توییت ارسال کرد رمزارز در مورد ایلان ماسک و بیت کوین برای یادآوری توییتر، دقیقاً سه سال پیش بود که غول فناوری و صد میلیاردر برای اولین بار حمایت خود را از بیت کوین اعلام کرد.

روز تاریخی برای بیت کوین

در آن روز، ۱ فوریه ۲۰۲۱، ایلان ماسک در مصاحبه ای با اپلیکیشن اجتماعی Clubhouse گفت که از بیت کوین پشتیبانی می کند. این میلیاردر و مبتکر فناوری افزود که باید هشت سال پیش، در سال ۲۰۱۳، برخی از ارزهای دیجیتال پرچمدار جهان را خریداری می کرد.

او اظهار داشت: در این مرحله، من فکر می کنم بیت کوین چیز خوبی است. “من دیر به مهمانی آمدم، اما از طرفداران بیت کوین هستم.” پس از بیانیه حمایت از بیت کوین، قیمت این دارایی دیجیتال بیش از ۱۰۰۰ دلار افزایش یافت و از ۳۴۵۰۰ دلار گذشت.

ماسک همچنین به اشتراک گذاشت که نظر محکمی در مورد سایر ارزهای دیجیتال ندارد و توضیح داد که توییت‌های او با مضمون Dogecoin چیزی جز یک شوخی نبود. ماسک گفت که معتقد است بیت کوین در شرف پذیرش توسط بازیگران اصلی دنیای مالی سنتی است.

تسلا برای مدتی شروع به پذیرش بیت کوین کرد

اندکی پس از آن، غول خودروهای الکترونیکی تسلا در توییتر اعلام کرد که پذیرش ارز دیجیتال پیشرو به عنوان پرداخت را آغاز کرده و همچنین ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده تا در ترازنامه خود قرار دهد.

این امر بیت کوین را در اوایل آوریل به منطقه ۵۸۷۰۰ دلاری سوق داد و بالاترین قیمت را برای BTC ثبت کرد. با این حال، اندکی پس از آن، زمانی که ماسک پرداخت‌های بیت‌کوین را برای خودروهای الکترونیکی به حالت تعلیق درآورد، تسلا چرخشی انجام داد. بیت کوین با بیان اینکه استخراج مبتنی بر اثبات کار به محیط زیست آسیب می زند انگیزه این حرکت را ایجاد کرد و به ماینرها این فرصت را داد که شروع به استفاده از منابع انرژی تجدیدپذیر کنند.

ماسک گفت تسلا به خرید بیت کوین ادامه خواهد داد به محض اینکه استخراج بیت کوین بر اساس انرژی سبز بیش از ۵۰ درصد شود. به گفته مایکل سایلر مبشر بیت کوین، این موجودی در همان سال ۲۰۲۱ به دست آمد، اما تسلا هنوز پرداخت بیت کوین را دوباره فعال نکرده و به آرامی شروع به فروش بیت کوین از ترازنامه خود کرد.

با این وجود، ماسک اعتراف کرد که در سال ۲۰۲۲، در میان ارزهای دیجیتالی که در اختیار داشت، بیت کوین نیز به غیر از اتریوم و دوج کوین وجود داشت.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا