اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک مارک زاکربرگ را به تقلب متهم کرد: توییتر در مقابل تاپیک


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

الکس اسپیرو، وکیل توییتر، نامه‌ای به مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا نوشت و تهدید کرد که علیه اپلیکیشن «کپی‌کت» این شرکت به نام Threads اقدام قانونی خواهد کرد.

ایلان ماسک، رئیس اجرایی توییتر، در یک پست در رسانه‌های اجتماعی مدعی شد که مهتا در مورد انتشار Threads، یک شبکه اجتماعی مبتنی بر متن مشابه توییتر، «تقلب» می‌کند.

ماسک نوشت که مشکلی با رقابت ندارد، اما به صراحت گفت که تقلب را تحمل نخواهد کرد. اظهارات این میلیاردر پس از آن بیان شد که الکس اسپیرو، وکیل توییتر، نامه ای به مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا ارسال کرد و تهدید کرد که اقدام قانونی خواهد کرد.

اسپیرو در نامه ای در ۵ ژوئیه گفت که توییتر قصد دارد “حقوق مالکیت معنوی خود را به شدت اعمال کند” و از متا خواست فورا استفاده از اسرار تجاری توییتر را متوقف کند.

در نامه اسپیرو آمده است که متا یک کارمند سابق توییتر را استخدام کرده است که به اطلاعات حساس از جمله اسرار تجاری توییتر دسترسی داشته است. اسپیرو نوشت که متا این کارمندان را به توسعه یک اپلیکیشن «کپی‌کت» به نام Threads محول کرده است و این شرکت از اسرار تجاری و مالکیت معنوی توییتر برای سرعت بخشیدن به توسعه برنامه‌های رقیب استفاده کرده است.

اسپیرو همچنین تاکید کرد که این نامه اخطار رسمی به متا برای حفظ اسناد مربوط به اختلافات بین توییتر و متا و کارمندان سابق توییتر است که در حال حاضر در متا استخدام شده اند.

مربوط: با کاهش محدودیت‌های نرخ، توییتر کمتر در معرض دید گوگل قرار می‌گیرد

اسپیرو همچنین خاطرنشان کرد که متا مجاز به خزیدن یا حذف دنبال کنندگان توییتر یا دنبال کردن داده ها نیست. وکلا می نویسند که این کار به هر دلیلی بدون رضایت قبلی شرکت ممنوع است.

در ۵ جولای، Threads، شبکه اجتماعی جدید مبتنی بر متن متا، در ۱۰۰ کشور راه اندازی شد. این برنامه چند روز پس از شکست توئیتر با محدودیت نرخ ارائه می شود که به طور موقت تعداد پست هایی را که کاربران می توانند در این پلتفرم اجتماعی مشاهده کنند محدود کرد.

مجله: اعتیاد به معاملات ارزهای دیجیتال: مراقب چه چیزی باشیم و چگونه آن را درمان کنیمنویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا