اخبار ارز دیجیتال

Elliptic ChatGPT را ادغام می کند تا تشخیص ریسک ارزهای دیجیتال را افزایش دهد

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت مدیریت ریسک کریپتو Elliptic معتقد است که ChatGPT به کاربران کمک می کند تا در معرض خطرات رمزنگاری «بی نظیر در جاهای دیگر» قرار بگیرند.

در حالی که سایر شرکت‌های رمزنگاری نتایج متفاوتی را در پیاده‌سازی خود گزارش می‌دهند، شرکت مدیریت ریسک کریپتو Elliptic، ربات چت هوش مصنوعی ChatGPT را برای افزایش دقت و مقیاس‌پذیری تشخیص تهدید کریپتو یکپارچه می‌کند.

Elliptic تجزیه و تحلیل بلاک چین را برای انطباق با کریپتو ارائه می کند و خطرات مرتبط با کیف پول های رمزنگاری، ارائه دهندگان خدمات رمزنگاری و معاملات کریپتو را ارزیابی می کند.

طبق بیانیه 1 ژوئن، Elliptic قصد دارد از ChatGPT برای کارهای تحقیقاتی و اطلاعاتی خارج از زنجیره استفاده کند تا عوامل خطر جدید را به روشی کاملاً جدید کشف کند.

دقت و مقیاس پذیری دلایل اصلی ادغام Elliptic ChapGPT است که به گفته محققان و محققین این شرکت به آنها امکان می دهد با این عوامل خطر جدید “با حجم بیشتر و سریع تر از همیشه” مقابله کنند.

جکسون هال، CTO Elliptic گفت که این پیاده سازی به آشکار شدن خطرات پنهان کمک می کند.

“مشتریان ما به ما مراجعه می کنند تا دقیقاً بدانند خطرات آنها چیست. ادغام ChatGPT به ما این امکان را می دهد که هوش خود را گسترش دهیم و دیدگاه ریسک منحصر به فردی را برای مشتریان خود ارائه دهیم.”

چندین شرکت ارزهای دیجیتال اخیراً ChatGPT را در عملیات خود پیاده سازی کرده اند که نتایج متفاوتی به همراه داشته است.

Crypto.com، یک صرافی ارزهای دیجیتال، Amy، یک دستیار کاربر هوش مصنوعی مبتنی بر ChatGPT را در تاریخ 3 می با هدف اطلاع رسانی به کاربران در مورد صنعت، از جمله قیمت توکن‌های بلادرنگ، پروژه‌ها و رویدادهای تاریخی راه‌اندازی کرد. راه‌اندازی شد.

یکی از سخنگویان Crypto.com به کوین تلگراف گفت که هوش مصنوعی می‌تواند «تأثیر بالقوه قابل‌توجهی» بر صنعت کریپتو داشته باشد، اما بازخوردهای زیادی از این آزمایشی هوش مصنوعی «در به‌روزرسانی‌های آینده ادغام شده است. امیدوارم این کار انجام شود».

با این حال، صرافی مشتقات رمزنگاری Bitget قبلاً پس از اجرای ChatGPT یک “کرک” پیدا کرده است.

گریسی چنگ، مدیر عامل صرافی مشتقات رمزنگاری Bitget، در تاریخ 1 ژوئن به کوین تلگراف گفت که Bitget در ابتدا تحت تاثیر ChatGPT قرار گرفت که به سوالات معمول مشتریان پاسخ می دهد. گزارش داد که هنگام ارائه “پرس و جو پیچیده” خطایی پیدا شد.

چن گفت: «همانطور که در آزمایش داخلی اخیر به ما یادآوری شد، ChatGPT می‌تواند اطلاعات گمراه‌کننده، مغرضانه یا ناقصی را ارائه دهد، علی‌رغم اینکه بر روی داده‌های گسترده آموزش دیده است.»

مربوط: OpenAI یک میلیون دلار برای حمایت از ابتکارات امنیت سایبری مبتنی بر هوش مصنوعی متعهد می‌شود

در همین حال، Solana Labs در 26 آوریل اعلام کرد که کاربران Solana (SOL) به زودی می توانند مستقیماً از ChatGPT با شبکه Solana تعامل داشته باشند، موجودی کیف پول، انتقال توکن ها و NFT ها را از طریق افزونه های منبع باز ایجاد شده برای ChatGPT بررسی کنند. برای خرید در دسترس باشد .

Cointelegraph برای اظهار نظر با Elliptic تماس گرفت.

مجله: دستکاری قیمت ادعایی آقای ماسک، ربات چت هوش مصنوعی ساتوشی و موارد دیگر: خلاصه Hodler، 28 می تا 3 ژوئن



نویسنده: Ciaran Lyons

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا