🚨 اخبار ارز دیجیتال

النور تلت در مورد تقلید کنندگان و صنعت رمزنگاری بهتر صحبت می کند: سالن شعله

پس از اینکه النور ترت، تهیه کننده فاکس بیزینس، توضیحاتی را در مورد دعوی SESC علیه ریپل ارائه داد، فوران کرد.

النور ترت، تهیه کننده فاکس بیزینس، گفت که با افزایش دید ارزهای دیجیتال در جامعه، به هدف اصلی تقلید کنندگان رسانه های اجتماعی تبدیل می شوند.

بنابراین متوجه شدم که باید بیشتر توییت کنم. ترت به مجله گفت: “صرفاً برای روشن شدن، من پروفایل خصوصی ندارم. هرگز با شما تماس نخواهم گرفت.”

اما اگر به دنبال آلتکوین فراری بعدی هستید، او هشدار می دهد که احتمالاً آن را برای شما پیدا نخواهد کرد.

Terret اعلام می کند که من هیچ نکته ای برای معاملات سهام یا نکات معاملات ارزهای دیجیتال ندارم.

شرم آور است که او نمی تواند همین را برای همه جعل کننده های بیرون بگوید. مردم را هم فریب می دهند. شخصی به نام النور تلت خصوصی وجود دارد. آنها به مردم ایمیل می زنند و می گویند: “در استراتژی های معاملاتی من مشترک شوید.”

چیزی که ترت را بیشتر متعجب کرد این بود که برخی از این فالوورها ۳۴۰۰۰ و حتی ۵۰۰۰ فالوور داشتند.

ممکن است احساس خوبی داشته باشد، اما او واقعاً به این علاقه مند است که چگونه فریبکاران موفق می شوند وانمود کنند که آنها هستند و تعداد زیادی دنبال کننده جمع می کنند.

ترت بیش از ۹۰۰۰۰ دنبال کننده را از طریق تفسیر مداوم خود در مورد پرونده Ripple vs. SEC جمع آوری کرده است.

پایگاه طرفداران او به سرعت در حال گسترش است، و مردم مانند هر اینفلوئنسر زرق و برق دار دیگر، DM های او را برای حمایت های پولی بمباران می کنند.

اما در حال حاضر، او چندان مشتاق این ایده نیست.

من در حال حاضر نمی خواهم چیزی را تبلیغ کنم. من یک کارفرما دارم، اما در حال حاضر برای من مناسب نیست. شاید روزی این اتفاق بیفتد، نمی دانم. شاید شغل خود را تغییر دهید یا شغل دیگری در زمینه ارزهای دیجیتال پیدا کنید.

با این حال، او آشکارا اعتراف می کند که درخواست های زیادی برای همکاری دریافت می کند.

وقتی ترت مشغول کار روزانه‌اش به‌عنوان روزنامه‌نگار و تهیه‌کننده چارلی گاسپارینو در فاکس بیزینس یا یافتن جدیدترین اسکوپ‌های رمزنگاری برای فالوورهایش نیست، از گذراندن وقت با حیوانات لذت می‌برد.

من حیوانات را دوست دارم و فکر می کنم حیوانات بهتر از انسان ها هستند، بنابراین در آخر هفته ها در پناهگاه حیوانات داوطلب می شوم.

اما نقطه برجسته کار او دریافت یک پیگیری گستاخانه از کسی جز مدیر عامل بایننس CZ Zhao Changpeng بود.

او همچنین برای او فریاد فرستاد و او را به خاطر نظراتش در شبکه های اجتماعی تحسین کرد. ترت توضیح می دهد که او برخی از تصورات نادرست در مورد دنبال کنندگان توییتر خود (اکنون X) را برطرف کرده است. [I further tweeted that] CZ نیازی به نمایش مستقیم ندارد [for his court appearance]. او قصد ندارد برای شهادت به آمریکا بیاید. و فکر می‌کنم او من را ریتوئیت کرد و گفت: «النور درست می‌گفت!»

اما او همچنان انتظار دارد که برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس، پیگیری کند.

چگونه در توییتر معروف شدید؟

ترت می گوید که قبل از اینکه وارد دنیای ارزهای رمزنگاری شود، فقط چند دنبال کننده در توییتر داشته است.

من واقعاً معتقدم که افزایش فالوورهای من به دلیل ارزهای دیجیتال است. چون الان بیش از ۹۰۰۰۰ نفر هستم که برای من شگفت انگیز است. من هر روز به آن نگاه می کنم و فکر می کنم “این دیوانه است.”

او می گوید همه چیز از زمانی شروع شد که جان دیتون، وکیل طرفدار XRP، چارلی گاسپارینو را در توییتی نه ماه پس از طرح دعوی SEC علیه ریپل، تگ کرد.

دیتون او را تشویق کرد تا نگاهی به پرونده Ripple v. SEC بیندازد. دیتون آن را بزرگترین اخبار مالی قرن نامید.

ترت توضیح می دهد که این وظیفه او است که به عمق پرونده ها بپردازد و این چیزی است که او را بسیار وسواس کرده است.

او می‌گوید که این یک مرور کلی از حادثه ریپل، تاریخچه، جدول زمانی و همه افراد درگیر بود.

لطفا همچنین بخوانید
امکانات

پاکسازی ارزهای رمزنگاری شده: چقدر اعمال بیش از حد است؟

امکانات

هنرمند بریتانیایی دیمین هرست از NFT برای محو کردن مرز بین هنر و پول استفاده می کند

ترت هرگز تصور نمی کرد که به روز رسانی های ادامه دار او در مورد پرونده SEC علیه ریپل در نهایت او را به کانون توجه صنعت ارزهای دیجیتال سوق دهد.

در وهله اول، این دعوا باعث شد که من در کل به این رشته علاقه مند شوم. و بدیهی است که ریپل یک جامعه XRP در حال انجام دارد، بنابراین به نوعی در هم تنیده است.

ترت توضیح می دهد که افزایش فالوورها صرفاً نتیجه ایجاد اعتماد تدریجی در طول زمان است.

من دوست دارم قابل اعتماد و قابل اعتماد باشم. بنابراین چرخه جالبی است. اگر کارهای خوبی انجام دهم، مردم از من پیروی می کنند. در واقع، ارزهای دیجیتال کاتالیزوری برای فالوورهای من بوده است.

مردم چه نوع محتوایی را می توانند انتظار داشته باشند؟

تلت دوست دارد روی جنبه نظارتی ارزهای دیجیتال تمرکز کند و اعتراف می کند که واقعاً یک تحلیلگر قیمت نیست.

او اعلام می کند که همیشه تحولات نظارتی جدید در دنیای ارزهای دیجیتال را زیر نظر دارد.

بنابراین برای من، در درجه اول مقررات و سیاست است. بنابراین همه چیزهایی که از واشنگتن به ارزهای رمزنگاری شده مربوط می شود، خواه SEC باشد، خواه CFTC، چه لوایحی که در کنگره در حال انجام است، همه چیز از منظر سیاست است.

از انجام چه کاری در توییتر لذت می برید؟

Tellez علاقه زیادی به مقررات ارزهای دیجیتال دارد و از پیگیری همه بازیگران بزرگ در دولت ایالات متحده لذت می برد تا به روز رسانی های مهم را در مورد آنچه در حال وقوع است از دست ندهد.

منظورم این است که افرادی مانند تام امرز، بیل هویزنگات، وارن دیویدسون، اگر قرار است اخباری را اعلام کنند، احتمالاً این کار را در توییتر انجام خواهند داد، درست است؟

او همچنین تمام مدیران عامل صرافی ارزهای دیجیتال را در رادار توییتر خود دارد تا هیچ شایعات داغی را که با دنبال کنندگانش به اشتراک می گذارد از دست ندهد.

پیش بینی؟

Terret از انجام هر گونه پیش بینی روشنی برای قیمت ارزهای دیجیتال خودداری کرده است. با این حال، ممکن است نشانه‌های غیرمستقیم هیجان در مورد دارایی‌های کریپتو را مشاهده کنید.

یک روز پس از اینکه ریپل یک پیروزی نسبی در برابر SEC به دست آورد، او به این نتیجه رسید که صرافی‌های رمزنگاری با کمی مشکل مواجه شده‌اند، احتمالاً به دلیل عجله دیوانه‌وار افرادی که سعی در خرید XRP دارند.

اما پس از ورود به تقریباً تمام پرونده‌های مربوط به کریپتو در سال جاری، او پیش‌بینی‌هایی را برای صنعت طی ۱۲ ماه آینده انجام داد.

فکر می‌کنم SEC نسبت به ضررهای اخیر در پرونده‌های اجرایی کریپتو پشیمانی نشان می‌دهد.

همانطور که برداشتن گام‌های کوچک منجر به موفقیت می‌شود، این بردهای کوچک کریپتو در طول زمان اضافه می‌شوند، مانند پیروزی اخیر ریپل، و مسیری را برای صنعت شفاف‌تر ایجاد می‌کنند. این همان چیزی است که Terret به شدت معتقد است.

او به طور خاص به شکایت دسته جمعی Uniswap به عنوان یک گام مثبت رو به جلو برای صنعت اشاره می کند.

قاضی گفت که این ضررها را نمی توان به گردن نرم افزار انداخت. از این نظر، این یک رویداد راهگشا بود. این اساساً همان DeFi است، درست است؟ اون نرم افزار


نویسنده: Ciaran Lyons
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا