🚨 اخبار ارز دیجیتال

السالوادور آموزش بیت کوین را تا سال ۲۰۲۴ در مدارس معرفی می کند

سازمان غیرانتفاعی و غیرانتفاعی Mi Primer Bitcoin با وزارت آموزش سالوادور برای ادغام بیت کوین در برنامه درسی خود شریک شدند.

وزارت آموزش السالوادور و سازمان غیردولتی غیر انتفاعی Mi Primer Bitcoin/My First Bitcoin (MPB/MFB) برای افزودن آموزش بیت کوین (BTC) به برنامه های درسی مدارس دولتی تا سال ۲۰۲۴ با یکدیگر همکاری کرده اند.

بنیانگذار MPB جان دنهی به کوین تلگراف تایید کرد که این یک پروژه وزارت آموزش است که MPB همراه با بیت کوین بیچ از آن پشتیبانی می کند.

به گفته دنهی، منبع اصلی بخش بیت کوین برنامه ای به نام «اولین بیت کوین من» خواهد بود که در آن دانش آموزان گواهی پایان کار دریافت خواهند کرد.

او گفت که آموزش برنامه آزمایشی از ۷ سپتامبر با کمک بیت کوین بیچ آغاز خواهد شد. برنامه دیپلم بیت کوین توسط ۱۵۰ معلم مدارس دولتی در ۷۵ مدرسه آموزش داده می شود تا “بنیاد” بیت کوین را فراهم کند.

السالوادور به عنوان اولین کشوری که بیت کوین را پذیرفته است، نمونه ای برای جهان خواهد بود. آموزش با کیفیت بهترین فرصت برای اطمینان از مثبت بودن این مثال است.

دنهی گفت که پس از آموزش اولیه، معلمان برای تدریس بر اساس برنامه درسی که توسط وزارت آموزش و پرورش تهیه شده است، به مکاتب خود باز خواهند گشت. وی گفت: در صورت موفقیت این برنامه در سال آینده در تمامی مدارس کشور اجرا خواهد شد.

زمانی که اولین بیت کوین من دو سال پیش شروع به کار کرد، یکی از رویاهای ما آموزش کشور بود. این گام مهمی به سوی آن است.

رهبر جامعه رومن مارتینز در مصاحبه اخیر با بیت کوین بیچ به کوین تلگراف گفت که بیش از ۲۵۰۰۰ دانش آموز در السالوادور در حال حاضر در کلاس های درس خود در مورد بیت کوین یاد می گیرند.

مربوط: نوجوان سالوادورایی معلم بیت کوین شد و درآمد روزانه ۶ دلار را از دست داد

دنهی گفت در حالی که السالوادور در حال حاضر مورد توجه است، ماموریت آن ارائه آموزش بیت کوین به جهان است.

السالوادور در آموزش عمومی بیت کوین پیشرو است و ما انتظار داریم کشورهای دیگر نیز از این روش پیروی کنند.

او به کوین تلگراف گفت که MPB در حال حاضر در حال مذاکره با دو دولت دیگر آمریکای لاتین است که علاقه مند به اجرای آموزش بیت کوین به سبک سالوادور برای دانش آموزان محلی هستند.

در ۴ سپتامبر، بیت کوین کوبا در رسانه های اجتماعی پست کرد که ثبت نام برای اولین نسخه از خود Mi Primer Bitcoin/My First Bitcoin (MFB) پذیرفته شده است.

مجله: نحوه محافظت از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین بحث می کنندنویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا