🚨 اخبار ارز دیجیتال

انرژی آتشفشان استخراج بیت کوین السالوادور با سرمایه گذاری ۲۵۰ میلیون دلاری راه اندازی شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Volcano Energy توسعه دهنده انرژی های تجدیدپذیر گفت که این پول به یک پارک برق ۲۴۱ مگاواتی اختصاص می یابد.

یک مشارکت دولتی و خصوصی در السالوادور برای سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری برای ایجاد مزرعه استخراج بیت کوین (BTC) اولین ۲۵۰ میلیون دلار خود را دریافت کرد. این انتشار اولیه بودجه، ۲۴۱ مگاوات (MW) استخراج بیت کوین را در السالوادور راه اندازی می کند.

ماکس کایزر، رئیس Volcano Energy در ۷ ژوئن در حساب توییتر خود گفت: اعلامیه اخبار. شرکت توسعه انرژی های تجدیدپذیر Volcano Energy گفت که این پول به یک نیروگاه انرژی خورشیدی و بادی با ظرفیت ۲۴۱ مگاوات در شهر متاپان در شمال غربی اهدا می شود که در نهایت به یک مزرعه استخراج بیت کوین انرژی می دهد.

ماینینگ بیت کوین از رایانه های با کارایی بالا متصل به یک شبکه جهانی استفاده می کند و در این فرآیند برق زیادی مصرف می کند. این عمل پر انرژی مورد انتقاد فعالان محیط زیست قرار گرفته است که می ترسند جنگل زدایی و تغییرات آب و هوایی را تشدید کند.

تتر یکی از سرمایه‌گذاران دور اول سرمایه‌گذاری برای توسعه Volcano Energy است، اگرچه میزان سرمایه‌گذاری هنوز فاش نشده است. پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر گفت: این سرمایه‌گذاری نشان‌دهنده قصد ناشر استیبل کوین برای تشویق سرمایه‌گذاری در تولید انرژی‌های تجدیدپذیر و زیرساخت‌های استخراج است.

به گفته Volcano Energy، ۲۴۱ مگاوات ظرفیت تولید تخمین زده شده بین ۱۶۹ مگاوات انرژی خورشیدی و ۷۲ مگاوات انرژی بادی تقسیم خواهد شد. براساس تتر، قدرت محاسباتی Perk بیش از ۱.۳ اگزاهش در ثانیه برآورد شده است. اگر این امر محقق شود، هش ریت انباشته استخراج بیت کوین Volcano Energy در بین ۲۰ رتبه برتر در جهان خواهد بود.

به گفته Volcano Energy، این پارک یک نمونه پیشگام از استخراج بیت کوین تجدیدپذیر است و نشان دهنده نوآوری و رشد مداوم این صنعت در یک محیط رقابتی است.

“اسکریپت مالی سنتی را وارونه کنید. Volcano Energy با انرژی های تجدید پذیر به انقلاب بیت کوین در السالوادور نیرو می دهد.”

دولت السالوادور نقش کلیدی در برنامه ریزی و اجرای این طرح ایفا خواهد کرد و مشارکت اولویتی معادل ۲۳ درصد از درآمد را تضمین می کند. سرمایه گذاران مالک ۲۷ درصد خواهند بود و ۵۰ درصد باقیمانده برای توسعه ظرفیت تولید انرژی و ارتقای استخراج بیت کوین سرمایه گذاری مجدد خواهد شد.

مربوط: نویسنده «استاندارد بیت کوین» مشاور اقتصادی السالوادور شد

مکس کایزر، حامی بیت کوین و نویسنده پخش کننده، مشاور رئیس جمهور نایو بوکر و رئیس Volcano Energy بوده است و نقشی اساسی در تلاش های پذیرش بیت کوین در السالوادور ایفا کرده است.

این کشور آمریکای مرکزی از زمانی که تقریباً سه سال پیش اولین کشوری بود که ارز قانونی بیت کوین را صادر کرد، برای ترویج پذیرش بیت کوین تلاش کرده است.

مجله: واقعاً استفاده از بیت کوین در السالوادور چگونه است؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا