اخبار ارز دیجیتال

السالوادور لایحه ارز دیجیتال را تصویب کرد و راه را برای اوراق قرضه با پشتوانه بیت کوین هموار کرد

قانون “صدور دارایی دیجیتال” همچنین یک نهاد نظارتی ایجاد می کند و یک چارچوب قانونی برای همه دارایی های دیجیتال ایجاد می کند.

السالوادور یک چارچوب قانونی برای اوراق قرضه با پشتوانه بیت کوین منتشر کرده است که به عنوان اوراق قرضه آتشفشانی شناخته می شود، که برای پرداخت بدهی های دولتی و تامین مالی ساخت شهر پیشنهادی بیت کوین استفاده می شود.

این لایحه در ۱۱ ژانویه با ۶۲ رای موافق و ۱۶ رای مخالف تصویب شد و انتظار می رود پس از تایید رئیس جمهور بوکله به تصویب برسد.

اداره ملی بیت کوین السالوادور تصویب این لایحه را در یک رشته توییتی در ۱۱ ژانویه اعلام کرد و گفت که به زودی انتشار اوراق قرضه را آغاز خواهد کرد.

بر اساس صرافی ارز دیجیتال Bitfinex، ارائه‌دهنده فناوری اوراق قرضه، اوراق قرضه آتشفشانی (توکن‌های آتشفشانی) به السالوادور اجازه می‌دهد تا سرمایه خود را برای بازپرداخت اوراق قرضه ملی، تامین مالی ساخت بیت‌کوین سیتی و تامین مالی ساخت بیت‌کوین سیتی تامین کند. به شما امکان می‌دهد ماینینگ ایجاد کنید. زیر ساخت.

توصیفگر آتشفشانی اوراق قرضه از محل شهر بیت کوین در مرکز ادعایی تجدیدپذیر Cryptomi کشور با انرژی هیدروترمال از آتشفشان کونچاگوا در نزدیکی آن گرفته شده است.

الان رای بدهید!

Bitfinex می‌گوید که این شهر به یک منطقه اقتصادی ویژه مشابه چین تبدیل خواهد شد و مشوق‌های مالیاتی و مقررات سازگار با رمزارز را ارائه می‌کند تا در غیر این صورت ساکنان را تشویق به انجام تجارت بیت‌کوین کند.

هدف از این اوراق، جمع آوری یک میلیارد دلار برای کشور است که نیمی از آن صرف ساخت منطقه ویژه اقتصادی می شود.

طبق پیشنهاد اولیه، اوراق توکن شده به دلار آمریکا، سررسید ۱۰ ساله و نرخ سود سالانه ۶.۵ درصد خواهد بود.

مربوط: بیت کوین، کورال کوین، جمهوری آفریقای مرکزی

سامسون مو، یکی از حامیان بیت کوین که در توسعه توکن آتشفشان نقش داشته است، در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت که تصویب این لایحه می تواند به تبدیل کشور به یک مرکز مالی “بزرگ” کمک کند.

حرکت برای تصویب قوانین جدید اوراق بهادار دیجیتال و فعال کردن ابزارهای جدید مانند اوراق قرضه بیت کوین برای کمک به السالوادور برای پرداخت بدهی های موجود و تبدیل این کشور به یک مرکز مالی بزرگ جهانی بسیار مهم است.

این لایحه همچنین شامل چارچوب قانونی برای همه دارایی های دیجیتال به غیر از بیت کوین، علاوه بر دارایی های صادر شده در بیت کوین، با دولت جدید مسئول اجرای قوانین اوراق بهادار و محافظت در برابر عوامل مخرب است. یک نهاد نظارتی ایجاد کنید.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا