🚨 اخبار ارز دیجیتال

السالوادور، Volcano Energy با Luxor شریک می شود تا اولین استخر استخراج بیت کوین را راه اندازی کند

عملیات استخراج بیت کوین انرژی های تجدیدپذیر جاه طلبانه السالوادور از اولین استخر استخراج خود به عنوان شریک Volcano Energy با Luxor استقبال می کند.

السالوادور به طور رسمی اولین استخر محلی استخراج بیت کوین (BTC) خود را راه اندازی کرده است، با پروژه انرژی آتشفشانی با همکاری فناوری Luxor برای شروع استخراج بلوک ها از طریق یک استخر گدازه.

در اوایل سال ۲۰۲۳ درباره پروژه انرژی تجدیدپذیر یک میلیارد دلاری در یک کشور دوستدار بیت کوین صحبت خواهد شد، با برنامه ریزی پروژه برای تولید برق از انرژی های تجدیدپذیر در السالوادور به منظور تامین انرژی عملیات استخراج بیت کوین در آینده در این کشور. از جمله شرکت هایی که سرمایه گذاری می کنند، صادرکننده استیبل کوین بود. تتر.

Volcano Energy از تجربه Luxor در ارائه نرم افزار و خدمات استخراج بیت کوین استفاده می کند. این پروژه همچنین از Luxor’s Hashrate Forward Marketplace برای کاهش نوسانات بازار از طریق استراتژی های خودکار مدیریت ریسک که توسط سایر اپراتورهای اصلی استخراج بیت کوین استفاده می شود، استفاده خواهد کرد.

بیانیه ای از مدیر ارشد استراتژی انرژی آتشفشان، گرسون مارتینز، بر تلاش های مستمر السالوادور برای تضمین مزیت اولین حرکت دهنده به عنوان یک کشور پذیرنده بیت کوین تاکید کرد.

“چشم انداز ما ایجاد یک شرکت استخراج انرژی و بیت کوین به صورت عمودی است که ارزش را برای سرمایه گذاران و همه شهروندان سالوادور افزایش می دهد.”

اتان ورا، مدیر عملیات Luxor گفت که ایجاد Volcano Energy و راه اندازی استخراج محلی بیت کوین به فلسفه تمرکززدایی جغرافیایی بیت کوین کمک می کند.

این اطلاعیه همچنین به پتانسیل کشورهای غنی از منابع انرژی تجدیدپذیر برای استفاده از استخراج بیت کوین برای بهبود اقتصادی پروژه های انرژی جدید اشاره می کند. عملیات معدنی یک “خریدار منعطف اولین و آخرین راه حل” را برای تولیدکنندگان انرژی فراهم می کند و به عنوان یک منبع درآمد جایگزین عمل می کند.

Volcano Energy به عنوان یک مشارکت دولتی و خصوصی، ۲۳ درصد از سود خالص عملیات معدنی خود را به دولت سالوادور اهدا خواهد کرد. سود معدن نیز مجدداً در انتقال انرژی و زیرساخت سرمایه گذاری خواهد شد تا رشد اقتصادی و فناوری در این کشور آمریکای مرکزی تحریک شود.

مرتبط: السالوادور دوستدار بیت کوین انتظار دارد بازده اوراق قرضه در سال ۲۰۲۳ به ۷۰ درصد افزایش یابد.

فاز اول پروژه انرژی آتشفشانی شامل ساخت یک پارک انرژی تجدیدپذیر ۲۴۱ مگاواتی (MW) در متاپان است که از ۱۶۹ مگاوات انرژی خورشیدی و ۷۲ مگاوات انرژی بادی تشکیل شده است. هدف بلندمدت این پروژه، بهره برداری از انرژی فراوان زمین گرمایی کشور است.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر در مصاحبه اختصاصی قبلی با Cointelegraph در کنفرانس Money20/20 در آمستردام گفت که سرمایه‌گذاری این شرکت بر روی استفاده از انرژی‌های تجدیدپذیر برای استخراج بیت‌کوین متمرکز است و گفت که هدف آن تنوع بخشیدن به منافع خود در تولید انرژی است.

جو هال روزنامه نگار کوین تلگراف در سال ۲۰۲۳ به السالوادور سفر کرد و پذیرش بیت کوین را به عنوان وسیله پرداخت در دو سالی که السالوادور به اولین کشور جهان تبدیل شد که به طور رسمی ارز فیات بیت کوین را منتشر کرد، مستند کرد.

مجله: کارآگاه بلاک چین: سقوط کوه گوکس شاهد تولد Chainalysis بود


نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا