اخبار ارز دیجیتال

ببینید، جدیدترین مشاور اقتصادی السالوادور بیت کوین بالاست


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دکتر سیفدین آموس معتقد است السالوادور پس از انباشت بیت کوین در پنج سال آینده، بدون بدهی خواهد بود.

دکتر سیفدین آموس، نویسنده تفسیر بیت کوین (BTC)، استاندارد بیت کوین، به عنوان مشاور اقتصادی دفتر ملی بیت کوین السالوادور منصوب شده است.

این دفتر در 30 می اعلام کرد که یک اقتصاددان اتریشی به عنوان مشاور در مورد سیاست های مختلف اقتصادی به تیم ملحق شده است.

کتاب اکنون معروف دکتر آموت با نام The Bitcoin Standard که برای اولین بار در آوریل 2018 منتشر شد، انتقال از ذخیره‌های ارزشمند ارزش به دارایی‌های متورم و ارزهای فیات را تحلیل می‌کند. همچنین هدف آن ردیابی تاریخ پول و نشان دادن چگونگی تغییر تمدن ها با سیستم های پولی است.

وی در خصوص سمت جدید خود گفت: توییت کرد در 30 می، او گفت که از کار در دفتری در «اولین کشوری که استاندارد بیت کوین را پذیرفت» «هیجان زده» است.

آموس در 30 می به رسانه محلی دیاریو السالوادور گفت: «آنچه بیت‌کوین را منحصر به فرد می‌کند این است که به شما این فرصت را می‌دهد که دارایی قوی داشته باشید که ارزش آن در طول سال‌ها کاهش نمی‌یابد.»

وی افزود: “اگر پولی دارید که ارزش آن در طول زمان کاهش می یابد، پس انداز آن فایده ای ندارد و قرض گرفتن منطقی است.”

اگر تا پنج سال آینده به انباشت بیت کوین ادامه دهیم، السالوادور می تواند بدون بدهی باشد.

دفتر ملی بیت کوین (ONBTC) گزارش می دهد که دکتر آموس اخیراً به السالوادور سفر کرده است تا به دانشجویان در CUBO+، یک برنامه توسعه دهنده شبکه بیت کوین و لایتنینگ برای ساکنان محلی برای یادگیری کد و مفاهیم سخنرانی کند.

او همچنین با رئیس جمهور نایب بوکره ملاقات کرد تا نظرات خود را در مورد “مزایای برجسته سیاست های آزادی اقتصادی” به اشتراک بگذارد.

ONBTC گفت که دکتر آموس از هرگونه غرامت برای این نقش خودداری کرد و فقط به حمایت از سیاست بیت کوین رئیس جمهور بوکله علاقه داشت.

مرجع ملی بیت کوین السالوادور در نوامبر 2022 توسط رئیس جمهور Naive Bucre برای مدیریت همه چیزهای مرتبط با رمزارز تأسیس شد.

مربوط: Strike مقر جهانی را به السالوادور منتقل می کند و به 65 کشور گسترش می یابد

تیم بیت کوین Bukele در حال رشد است و علاوه بر پروفسور اخیرا منصوب شده، پخش کننده آمریکایی مکس کایزر و مجری تلویزیون استیسی هاروت نیز بخشی از این تیم هستند.

ماکس قیصر نظر داد استاندارد بیت کوین حاوی «قرص نارنجی» میلیون ها دلار است [MicroStrategy founder Michael Saylor] و بسیاری از شرکت ها و صاحبان مالی سنگین که هر روز بیت کوین را به خزانه های خود اضافه می کنند. ”

مجله: واقعاً استفاده از بیت کوین در السالوادور چگونه استنویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا