🚨 اخبار ارز دیجیتال

ادوارد اسنودن با فراموش کردن سوپر بول شاهد افزایش بیت کوین بود

فهرست

  • تماشای نمودار بیت کوین به جای Superbowl
  • رابرت کیوساکی بیت کوین را در جریان سوپربول تایید کرد

اگرچه Superbowl در ایالات متحده توجهات را به خود جلب می کند، به نظر می رسد که ادوارد اسنودن افزایش قیمت فعلی بیت کوین را برای تماشا بسیار جالب تر می داند. این موضوع آخرین توییت اوست.

تماشای نمودار بیت کوین به جای Superbowl

در حالی که چشمان ملت ایالات متحده به Super Bowl LVIII دوخته شده است، برخی از نام‌های برجسته در دنیای ارزهای دیجیتال ترجیح می‌دهند که بیت کوین را بالاتر از سطح ۴۸۰۰۰ دلار ببینند. یکی از آنها افشاگر سرشناس ادوارد اسنودن است. در حالی که همه در حال تماشای Super Bowl بودند، او در توییتر گفت که نمودار بیت کوین نادیده گرفته شده است.

هفته گذشته، ارز دیجیتال پرچمدار جهانی بیت کوین ۱۳.۲۵ درصد از ۴۲۹۷۰ دلار به ۴۸۶۶۳ دلار افزایش یافت. افزایش بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۲ درصد بود. به دنبال آن کاهش جزئی ۱.۰۹ درصدی به دنبال داشت و بیت کوین به ۴۸۱۰۰ دلار رسید، جایی که در زمان نگارش در حال تغییر بود.

چندین دلیل مهم وجود دارد که چرا بیت کوین از سطح ۴۸۰۰۰ دلار بالاتر می رود. از آنجایی که صادرکنندگان بیت‌کوین ETF به خرید بیت‌کوین ادامه می‌دهند، به نظر می‌رسد فشار فروش که توسط Grayscale وارد می‌شود در حال کاهش است. ارائه دهندگان ETF بیت کوین همچنان به گزارش ورودی های بزرگ BTC ادامه می دهند.

دلیل دوم این است که روایت لایه ۲ بیت کوین در حال تقویت است زیرا بسیاری از افراد در فضای ارزهای دیجیتال شروع به درک این موضوع می کنند که بیت کوین می تواند چیزی بزرگتر از یک ذخیره ارزش باشد.

سومین عاملی که در افزایش بیت کوین ابتدا به بالای ۴۵۰۰۰ دلار و اکنون به بالای ۴۸۰۰۰ دلار کمک کرد، جریان سرمایه از سرمایه گذاران خطرپذیر به پروژه های توسعه مبتنی بر بیت کوین است. اپلیکیشن‌هایی که از حدود نیم سال پیش شروع به جمع‌آوری پول کرده‌اند، اکنون شاهد جریان‌های عظیم نقدینگی هستند و حتی سرمایه‌ها سرازیر می‌شوند.

رابرت کیوساکی بیت کوین را در جریان سوپربول تایید کرد

رابرت کیوساکی، مرشد مالی و نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر»، که از طرفداران بزرگ بیت کوین نیز هست، در آخر هفته توییت کرد که انتظار دارد «امپراتوری آمریکا» به زودی سقوط کند و آن را به امپراتوری روم تشبیه کرد.

کیوساکی بار دیگر خاطرنشان کرد که ایالات متحده در بدهی ملی به سرعت رو به رشد خود است که در حال حاضر حدود ۳۴ تریلیون دلار است. او سوپر بول را به “گلادیاتورهایی که رومی ها را سرگرم می کنند” تشبیه کرد زیرا اقتصاد روم به سرعت در حال فروپاشی بود. او از پیروانش خواست که روی بیت کوین شرط بندی کنند، نه سوپر بول.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا