اخبار ارز دیجیتال

ادوارد اسنودن از سطح جدید انتقاد جیمی دیمون از بیت کوین شوکه شد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ادوارد اسنودن، افشاگر معروف آمریکایی از پلتفرم X/Twitter برای انتقاد از جیمی دیمون، مدیرعامل جی پی مورگان، به دلیل انتقادات اخیرش از بیت کوین که در رویداد داووس به اشتراک گذاشته بود، استفاده کرد.

به طور کلی، اسنودن تنها بیت کوینی در میان جامعه بیت کوین نبود که به این موضوع در توییتر پاسخ داد. مایکل سیلر و سامسون مو از جمله کسانی بودند که در مورد بیانیه ضد بیت کوین دیمون اظهار نظر کردند.

حمله اسنودن به دیمون در حالی که مدیر عامل جی پی مورگان تبدیل به سمت خود می شود

واکنش اسنودن تقریباً شوکه کننده بود وقتی متوجه تغییر عمده ای در انتقاد دیمون از ارز دیجیتال پرچمدار جهان شد. اسنودن ادعا می کند که پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار به غول های مالی وال استریت چراغ سبز نشان داد تا مبادلات نقدی مبادلات بیت کوین را آغاز کنند، مدیر عامل جی پی مورگان دستخوش تحول شد و در مورد بیت کوین صحبت کرد و بیت کوین را سخت تر از قبل تحت فشار قرار داد. توییت کرد که شروع به انتقاد کرده است. او اظهار داشت که “برایم مهم نیست”.

SEC سرانجام در اوایل این ماه، پس از سال‌ها رد هرگونه تلاش برای راه‌اندازی این محصول و تنها تایید ETF‌های بیت‌کوین پیش‌رو در چند سال پیش، در اوایل ماه جاری تأییدیه‌ای را برای ETF‌های بیت‌کوین فوری صادر کرد. شرکت‌هایی که برای راه‌اندازی یک محصول BTC درخواست کردند، BlackRock، Ark Invest، VanEck و Fidelity بودند.

دیمون از بیت کوین در داووس انتقاد کرد

در طول رویداد سالانه WEF در داووس، دیمون با میزبانان Squawk Box CNBC صحبت کرد و به آنها گفت که او معتقد است بیت کوین یک “سنگ حیوان خانگی” است که بر خلاف برخی دیگر از ارزهای دیجیتال، “هیچ کاری” روی بلاک چین انجام نمی دهد.

مایکل سایلر، رئیس MicroStrategy، در پاسخ به دیمون، توئیتی کنایه آمیز درباره او منتشر کرد و بیت کوین را یک «سنگ حیوان خانگی» خواند که «هیچ کاری انجام نمی دهد» جز اینکه به مردم اجازه می دهد بدون ترس از کاهش ارزش یا دزدی، مالک چیزی شوند که می توانند «بین خودشان تجارت کنند». “

برخی معتقدند دیمون می ترسد که بیت کوین بتواند کل سیستم بانکی را مختل کند. با این حال، Samson Mow فکر می کند که بیت کوین نیازی به انجام این کار ندارد زیرا بسیاری از بانک های بزرگ در ایالات متحده و سایر کشورها قبلاً شروع به پذیرش بیت کوین و ارائه خدمات BTC به مشتریان خود کرده اند.

جدا از انتقاد همیشگی او مبنی بر اینکه کاربردهای بیت کوین شامل فعالیت های مجرمانه، پولشویی و فرار مالیاتی است، این بار دیمون تایم نیز تردیدهای خود را بیان کرد. بیت کوین به ۲۱ میلیون محدود شده است به گفته وی، این کیفیتی را که علاقه مندان بیت کوین دوست دارند – کمیاب بودن – از بین می برد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا