🚨 اخبار ارز دیجیتال

ادوارد اسنودن می گوید بیت کوین مهم ترین پیشرفت پولی است

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “نظر نامطلوب” در مورد بیت کوین
  • رابرت کیوساکی: بیت کوین تا ژوئن به ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید

افشاگر معروف ادوارد اسنودن که پس از افشاگری های خود مجبور به فرار از ایالات متحده شد، بیانیه ای را برای بیت کوین منتشر کرد که در آن از همه کسانی که به برتری بیت کوین اعتقاد ندارند به شدت انتقاد کرد.

به نظر می رسد اسنودن کم کم به یک ماکسیمالیست بیت کوین تبدیل می شود. او تاکنون هیچ آلتکوینی را مورد انتقاد قرار نداده و فقط بیت کوین را تحسین کرده است.

“نظر نامطلوب” در مورد بیت کوین

ادوارد اسنودن برای به اشتراک گذاشتن آنچه که او دیدگاه «غیرمحبوب اما واقعی» خود در مورد بیت کوین نامید، به X مراجعه کرد. در این بیانیه با محوریت بیت کوین، او بیت کوین را “مهم ترین پیشرفت پولی از زمان ظهور پول” توصیف کرد.

اسنودن توییت خود را با عبارت معروفی به پایان رساند که بعداً در بین ماکسی‌های بیت‌کوین به یک عبارت جذاب تبدیل شد: “اگر حرف من را باور نمی‌کنید یا مرا درک نمی‌کنید، وقت ندارم برای متقاعد کردن شما تلاش کنم، متاسفم.”

اسنودن در توییت های قبلی تاکید کرده بود که بیت کوین به خوبی توانسته است تورم را تعدیل کند، به ویژه تورم در لبنان. علاوه بر این، مامور امنیتی سابق ایالات متحده اخیراً به اشتراک گذاشت که از نزدیک افزایش قیمت بیت کوین را زیر نظر دارد. طبق توییتی که او یک هفته پیش منتشر کرد، تماشای نمودار بیت کوین بسیار جالب تر از تماشای سوپر باول سالانه بود.

رابرت کیوساکی: بیت کوین تا ژوئن به ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید

نویسنده و سرمایه‌گذار مشهور رابرت کیوساکی که به خاطر کتاب محبوب خود در مورد صعودی بودن بیت‌کوین و سواد مالی، «پدر پولدار، پدر بی‌پول» شناخته می‌شود، پیش‌بینی‌های متعددی درباره سقوط‌های آتی که به اقتصاد ایالات متحده و دلار ضربه می‌زند، انجام داده است. در رابطه با این موضوع، او همچنین پیش بینی های جسورانه ای از قیمت بیت کوین انجام می دهد.

امروز کیوساکی با انتشار یک پیش‌بینی بلندپروازانه مبنی بر اینکه بیت‌کوین تا ژوئن ۲۰۲۴ به ۱۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید، جامعه ارزهای دیجیتال را متحیر کرد.

سرمایه گذار پیش بینی خود را فاش نکرد و هیچ توجیهی برای آن ارائه نکرد. اما واضح است که کیوساکی با توجه به سرعت فعلی که ETF های بیت کوین بیت کوین را از بازار جذب می کنند، این را پیش بینی کرد. آنها ۱۲ برابر بیشتر از آنچه معدنچیان می توانند در روز تولید کنند، خرید می کنند. در آخر هفته، هشت ETF، از جمله بلک راک، ورودی عظیم ۷۰۰ میلیون دلاری را ثبت کردند. دومین عاملی که کیوساکی روی آن شرط بندی می کند نصف شدن بیت کوین است که برای اواسط آوریل برنامه ریزی شده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا