اخبار ارز دیجیتال

مقام ECB پیشنهاد ممنوعیت توکن هایی با “ردپای بیش از حد اکولوژیکی” را پیشنهاد می کند

مقامات اتحادیه اروپا قبلاً ممنوعیت استخراج ارزهای دیجیتال را رد کرده بودند، اما لایحه بازار ارزهای دیجیتال می تواند شرکت ها را ملزم به گزارش اثرات بالقوه زیست محیطی کند.

فابیو پانتا، عضو هیئت مدیره بانک مرکزی اروپا (ECB) پیشنهاد ممنوعیت دارایی های رمزنگاری شده با اثرات زیست محیطی قابل توجه را به عنوان بخشی از تلاش ها برای مقابله با خطرات داده است.

پانتا در بیانیه ای مکتوب در نشست Insight Summit که در ۷ دسامبر در مدرسه کسب و کار لندن برگزار شد، گفت که هماهنگ کردن مالیات بر ارزهای دیجیتال در سراسر جهان باعث کاهش هزینه های انرژی و زیست محیطی مرتبط با استخراج و راستی آزمایی می شود. من گفتم شاید بتوان به آن پرداخت. مقداری. او با اشاره به دارایی‌های اثبات کار در استناد اضافه کرد که «توکن‌هایی که ردپای بیش از حد اکولوژیکی دارند نیز باید ممنوع شوند».

پانتا اضافه کرد که بازار ارزهای دیجیتال اغلب به دلیل «اهرم و اتصالات متقابل فوق‌العاده بالا» در خطر است و دلیل آن سقوط صرافی FTX است.

مدیریت ضعیف شرکت‌های ارزهای دیجیتال این نقص‌های ساختاری را بزرگ‌تر می‌کند. به دنبال این رویداد، دارایی‌های رمزنگاری ممکن است از صرافی‌های متمرکز به غیرمتمرکز حرکت کنند و ریسک‌های جدیدی را ایجاد کنند زیرا هیچ نهاد حاکمیتی مرکزی وجود ندارد. پتانسیل وجود دارد.

درخواست مقامات بانک مرکزی اروپا برای نظارت بیشتر بر بازارهای رمزنگاری “غرب وحشی” پس از آن مطرح شد که کمیته امور اقتصادی و پولی پارلمان اروپا لایحه بازارهای دارایی های رمزنگاری شده (MiCA) را پس از بحث گسترده در ماه اکتبر تصویب کرد. چارچوب رمزنگاری پس از بررسی های حقوقی و زبانی توسط نمایندگان اتحادیه اروپا در انتظار تایید نهایی است و بسیاری انتظار دارند این سیاست از سال ۲۰۲۴ اجرایی شود.

مربوط: چگونه از فناوری بلاک چین برای نجات محیط زیست استفاده می شود

پیوند معاملات ارزهای دیجیتال و عملیات استخراج با نگرانی‌های زیست‌محیطی اغلب به نقطه‌ای برای سیاست‌گذاران جهانی تبدیل شده است. در ایالات متحده، قانونگذار نیویورک به تعلیق دو ساله ماینرهای ارزهای دیجیتال که از انرژی تولید شده توسط نیروگاه های سوخت فسیلی استفاده می کنند، رأی مثبت داد. مقامات اتحادیه اروپا قبلاً ممنوعیت استخراج ارزهای دیجیتال را رد کرده بودند، اما MiCA می‌تواند از شرکت‌ها بخواهد که اثرات بالقوه زیست‌محیطی را گزارش کنند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا