🚨 اخبار ارز دیجیتال

سود اولیه مالک تریلیونر SHIB از ۳۰۰ درصد افزایش قیمت شیبا اینو

طبق داده‌های Etherscan، یکی از اولین سرمایه‌گذاران نهنگ در Shiba Inu (SHIB) با انتقال خیره‌کننده ۲۰۰ میلیارد توکن SHIB به صرافی‌ها در پنج روز گذشته، حرکت قابل توجهی انجام داده است. این انتقال عظیم، معادل ۵ میلیون دلار، زمانی انجام شد که سرمایه گذار همچنان دارای SHIB قابل توجهی به ارزش ۸۷.۶۴ میلیون دلار بود.

سفر نهنگ مرموز با Shiba Inu چهار سال پیش آغاز شد، زمانی که آنها ۱۰ ETH، که در آن زمان به ارزش ۳۵۰۰ دلار بود، با ۱۵.۲۷۷ تریلیون توکن SHIB معامله کردند. در طول سال‌ها، سرمایه‌گذار به طور فعال در تجارت توکن میم مشارکت داشته و دوره‌های قابل توجهی از خرید و فروش مشاهده شده است.

منبع: اسکن اتر

قابل ذکر است که افزایش فعالیت از آگوست تا اکتبر ۲۰۲۱ مشاهده شد، زمانی که قیمت SHIB با ۱.۳۸۲ درصد افزایش به بالاترین سطح تاریخ ۰.۰۰۰۰۸۸۵۴ دلار در هر توکن رسید. در این مدت، نهنگ مرموز با استفاده از افزایش قیمت، بیش از نیم تریلیون توکن SHIB را توزیع کرد.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

سرمایه‌گذار یک سال پیش با وجود دوره‌های فروش، به خرید توکن‌های SHIB ادامه داد و آخرین خرید ثبت‌شده در ۱۸ نوامبر ۲۰۲۲ رخ داد. با این حال، آخرین موج فروش که بیش از پنج روز پیش آغاز شد، توجه بازار را به خود جلب کرد. ناظران

سرمایه گذار از دسامبر ۲۰۲۲ به طور سیستماتیک توکن های SHIB را هر چند ماه یکبار می فروشد که منجر به افزایش ۱۱۲ درصدی اخیر در قیمت SHIB شده است. با این حال، این افزایش تنها بخشی از روند صعودی کلی SHIB را نشان می دهد. ارزش توکن میم تنها در دو هفته گذشته بیش از ۳۷۷ درصد افزایش یافته است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا