🚨 اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذار اولیه اتریوم پس از ۸ سال از خواب بیدار شد

فهرست

  • رویدادهای مشابه
  • عملکرد فعلی قیمت اتریوم

یک سرمایه گذار خواب اتریوم خبرساز شد آنها اولین فعالیت خود را پس از تقریباً یک دهه با انتقال مقدار قابل توجهی اتریوم رقم زدند.

بر اساس پلتفرم تحلیل بلاک چین Lookonchain، یکی از اولین شرکت کنندگان در عرضه اولیه سکه اتریوم (ICO) 238.75 ETH به ارزش تقریبی ۷۷۰۰۰۰ دلار به کوین بیس منتقل کرد.

این حرکت پس از آن صورت گرفت که قیمت اتریوم اخیراً از ۳۲۰۰ دلار گذشت.

سرمایه‌گذار در ابتدا این وجوه را در بدو تولد اتریوم دریافت کرد و هر ETH را در مرحله ICO به قیمت تقریبی ۰.۳۱ دلار خریداری کرد، که نشان می‌دهد ارزش اتریوم در طول سال‌ها به طور نجومی افزایش یافته است.

رویدادهای مشابه

این حادثه بخشی از روند بزرگ‌تری از آدرس‌های قدیمی اتریوم است که پس از سال‌ها دست نخورده ماندن به زندگی بازمی‌گردند. در اوایل این ماه، گزارش شد که یک آدرس پیش ماینینگ اتریوم حاوی ۱۰۰ ETH پس از ۸.۵ سال غیرفعال ماندن فعال شد.

این پدیده جدا نیست. در ماه‌های اخیر، برخی از آدرس‌های غیرفعال دیگر نیز دوباره فعال شده‌اند و مقدار قابل‌توجهی از ETH را جابه‌جا کرده‌اند. فعال سازی مجدد قابل توجه شامل آدرس های حاوی ۴۹۲ ETH، ۱۳۳ ETH و ۲۰۰ ETH است.

مهم ترین این فعال سازی ها آدرسی با ۱۱۶۴۰ ETH بود که ۸.۴ سال بعد دوباره فعال شد.

این بیداری ها گمانه زنی ها و علاقه به انگیزه های این جنبش ها را افزایش داد. احیای مجدد فعالیت در کیف پول‌های غیرفعال اتریوم ممکن است به دلیل ترکیبی از پویایی بازار، به‌روزرسانی‌های فناوری، ملاحظات مالی شخصی، تغییرات نظارتی و عوامل روان‌شناختی مانند FOMO باشد. همه این عوامل ممکن است سرمایه گذاران را به عرصه ارزهای دیجیتال بازگرداند. فراتر از انگیزه‌های اساسی، دلایل ظریف دیگری ممکن است شامل برنامه‌ریزی وراثت و دارایی باشد، جایی که افراد تصمیم می‌گیرند دارایی‌های دیجیتال را به عنوان بخشی از سازماندهی امور مالی خود برای اهداف میراثی جابه‌جا یا نقد کنند.

عملکرد فعلی قیمت اتریوم

قیمت اتریوم عملکرد قوی داشته است. قیمت فعلی ۳۲۲۳.۳۳ دلار است که ۳.۶ درصد افزایش یافته است.

نوسانات قابل توجهی در قیمت این ارز دیجیتال بین ۳۰۴۱.۸۹ دلار و ۳۲۷۳.۶۵ دلار در دوره ۲۴ ساعته وجود داشت.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا