اخبار ارز دیجیتال

خوش بینی تایید بیت کوین ETF با افزایش هفتگی خروج ارزهای دیجیتال به 55 میلیون دلار کاهش می یابد

دوره های اندرو تیت

حتی آلت‌کوین‌ها نیز سقوط کرده‌اند و تنها ریپل و کاردانو جریان‌های ورودی را ثبت کرده‌اند.

CoinShares گزارش داد که هفته 13 تا 19 سپتامبر شاهد خروج 55 میلیون دلاری از محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال بود.

با خروج 42 میلیون دلاری این هفته از BTC، خوش‌بینی که قبلاً تصور می‌شد صندوق سرمایه‌گذاری مبتنی بر مبادلات بیت‌کوین در آستانه تأیید است، شروع به فروپاشی کرده است.

با توجه به سهم بازار، محصولات اتریوم عملکرد خوبی نداشتند. 9 میلیون دلار از EtherFund خارج شد، در حالی که Polygon، Litecoin و Polkadot نیز مجموعاً 2 میلیون دلار خروجی داشتند.

تنها ارزهای رمزپایه ای که در این هفته شاهد ورود بودند، ریپل و کاردانو بودند. اولی 1.2 میلیون دلار ورودی داشت، در حالی که کاردانو فقط 100000 دلار جمع آوری کرد.

مربوط: ETF بیت کوین: راهنمای مبتدیان برای مبادله وجوه قابل معامله

از نظر جغرافیایی، نشت تقریباً در تمام مناطق گزارش شده یافت شد. کانادا با خروجی اکثریت 35.9 میلیون دلاری در صدر فهرست زیان قرار گرفت. آلمان و ایالات متحده به ترتیب با 11 و 5.5 میلیون دلار در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

سوئیس و استرالیا توانستند تنها ورودی ها را گزارش کنند، به طوری که بازار سوئیس 3.5 میلیون دلار و استرالیا 100000 دلار از جریان ورودی حمایت کردند.

به گفته CoinShares، این خروج به دلیل عدم اقدام کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای تأیید ETF بیت کوین است.

“ما این را باور داریم [market movement] این سازمان به گزارش‌های اخیر رسانه‌ها واکنش نشان می‌دهد که تاکید می‌کنند تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای اجازه دادن به ETF‌های مبتنی بر نقطه ایالات متحده قریب‌الوقوع نیست. ”

گمانه زنی سرمایه گذاران در مورد تایید احتمالی یک ETF مبتنی بر بیت کوین به خوش بینی های زیادی در مورد آینده ارزهای دیجیتال منجر شده است. برخی از کارشناسان حتی استدلال می‌کنند که چنین تاییدیه‌ای می‌تواند یک کاتالیزور «با ارزش ماهانه» برای ارزهای دیجیتال باشد.

همانطور که کوین تلگراف اخیرا گزارش کرده است، شرکت تحقیقاتی Fundstrat گفته است زمانی که SEC شروع به تایید ETF های بیت کوین مبتنی بر نقطه کند، ارزش سکه بیت کوین تا پایان سال 2024 به “150000 دلار محبوب” خواهد رسید. ما پیش بینی می کنیم که از آن فراتر رود.نویسنده: Tristan Greene

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا