🚨 اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور رمزارز دبی مجوز تبادل کریپتو BitOasis را به حالت تعلیق درآورد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

BitOasis یک صرافی ارزهای دیجیتال برای دریافت مجوز فعالیت در دبی بود، اما اکنون به دلیل عدم رعایت الزامات کلیدی در مهلت مقرر، توسط رگولاتورهای محلی تعلیق شده است.

رگولاتور ارزهای دیجیتال دبی مجوز صرافی ارزهای دیجیتال BitOasis را به دلیل عدم رعایت شرایط لازم در مهلت تعیین شده توسط این مرجع، به حالت تعلیق درآورده است.

در ۱۰ جولای، سازمان تنظیم مقررات دارایی مجازی (VARA) اقدامات اجرایی علیه BitOasis انجام داد و دو اخطار مبنی بر بررسی شرکت مستقر در دبی صادر کرد.

به گفته VARA، مجوز مشروط BitOasis که در ۱۲ آوریل اعطا شده است به آن اجازه می دهد در صورتی که “شرایط قابل توجهی را در یک دوره ۳۰ تا ۶۰ روزه” داشته باشد، فعالیت کند و رگولاتورها گفته اند که گفته می شود راضی نبوده است.

VARA جزئیاتی در مورد اینکه BitOasis نتوانسته است چه شرایطی را برآورده کند ارائه نکرد، اما رگولاتور گفت که “مجوزهای نهادی و واجد شرایط سرمایه گذاران فردی” این شرکت تا زمانی که BitOasis انجام نشود “عملکرد” ​​خواهد داشت. گفته می شود که انجام نخواهد شد.

BitOasis اولین “مجوز عملیات حداقل محصول قابل دوام” شهر دبی را از VARA برای ارائه خدمات دلال-نماینده به سرمایه گذاران نهادی و فردی واجد شرایط در دبی دریافت کرد، در هر پست وبلاگ در ماه مه گفته می شود که این امکان فراهم شد.

مجوزها آخرین مجوزها در یک فرآیند چند مرحله ای قبل از صدور مجوزهای کامل بازار محصول (FMP) هستند. در حال حاضر، VARA مجوز FMP را برای هیچ شرکتی صادر نمی کند.

VARA توضیح داد که برای اینکه BitOasis برای مجوز FMP درخواست دهد، باید شرایط مندرج در مجوز فعلی را داشته باشد.

مربوط: امارات به عنوان یک مقصد استخراج بیت کوین در خاورمیانه ظهور می کند

این اقدام VARA در پی اقدام انضباطی آوریل علیه سو ژو و کایل دیویس، بنیانگذاران صندوق تامینی شکست خورده ارزهای دیجیتال Three Arrows Capital صورت گرفت.

این دو به دلیل راه اندازی و تبلیغ یک صرافی جدید ارز دیجیتال OPNX در دبی بدون مجوز مورد نیاز، در رادار VARA دستگیر شده اند.

در رابطه با BitOasis، VARA گفت که “به نظارت بر وضعیت برای بهبود انطباق با مقررات ادامه می دهد.”

Cointelegraph برای اظهار نظر با BitOasis و VARA تماس گرفت اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

فرهنگ بیت: هنر سولانا، موسیقی هوش مصنوعی، پادکست + نقد کتاب

نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا