اخبار ارز دیجیتال

VARA دبی مجوز “مقدمه” را برای OKX به عنوان بخشی از برنامه های توسعه اکسچنج تایید کرد.

دوره های اندرو تیت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بخش خاورمیانه صرافی اعلام کرد که قصد دارد دفتری در مرکز تجارت جهانی دبی باز کند و تعداد کارکنان خود را به 30 نفر افزایش دهد.

بازوی خاورمیانه ای صرافی ارز دیجیتال OKX گزارش داده است که تنظیم کننده دارایی های رمزنگاری شده دبی به عنوان بخشی از برنامه هایش برای گسترش در منطقه، حداقل مجوز آمادگی محصول را به این شرکت اعطا کرده است.

در اطلاعیه 15 ژوئن، OKX گفت که در انتظار تأیید مجوز نظارتی، صرافی قصد دارد تعداد کارکنان خود را در دبی به 30 نفر افزایش دهد و قبلاً یک دفتر در ساختمان مرکز تجارت جهانی این شهر افتتاح کرده است. VARA در جولای 2022 مجوز عملیات موقتی را به OKX اعطا کرد و به شرکت اجازه داد محصولات و خدمات را در منطقه ارائه دهد.

تیم بیونگ، رئیس جهانی روابط دولت در OKX گفت: «اعمال مجوز در دبی جزء کلیدی استراتژی انطباق مقررات جهانی OKX است. “در محیط بازار نامطمئن امروزی، بسیار مهم است که VASP ها ایمن، شفاف، منطبق با قوانین قوی و روشن باشند.”

OKX گفت که مجوز آماده‌سازی به صرافی اجازه می‌دهد تا قبل از پخش زنده، شرایط خاصی را برآورده کند. این شرکت گفت که قصد دارد خدمات نقدی، مشتقات و ارزهای فیات و همچنین سپرده‌ها، برداشت‌ها و جفت‌های نقدی به دلار و درهم امارات ارائه دهد.

مربوط: جنگ کلمات: OKX با کمپین تبلیغاتی جدید به طور ماهرانه به کوین بیس حمله می کند

شرکت‌های ارزهای دیجیتال جهانی، از جمله کوین‌بیس، به تلاش‌های خود برای استفاده از امارات متحده عربی به‌عنوان یک بازار جدید بالقوه ادامه داده‌اند، زیرا قانون‌گذاران و قانون‌گذاران ایالات متحده در حال سرکوب دارایی‌های دیجیتال هستند. در ماه ژوئن، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شکایت های جداگانه ای علیه کوین بیس و بایننس تنظیم کرد و لتیتیا جیمز، دادستان کل نیویورک، ممنوعیت فعالیت کوینکس در این ایالت را اعلام کرد.

این گسترش در خاورمیانه پس از آن صورت می گیرد که OKX در ماه مارس اعلام کرد که قصد دارد تا 22 ژوئن فعالیت های خود را در کانادا به حالت تعلیق درآورد، اگرچه اضافه کرد که خروج “موقت” است. سایر صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند Binance و Paxos نیز با استناد به دستورالعمل‌های تنظیم‌کننده‌های این کشور، برداشت‌های مشابهی از کانادا را اعلام کرده‌اند.

مجله: Crypto City: راهنمای دبینویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا