اخبار ارز دیجیتال

دبی مقررات رمزنگاری را برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی منتشر می کند

این قوانین برای فعالان بازار در امارت دبی اعمال می شود، به استثنای فعالان بازار که در صلاحیت مرکز مالی بین المللی دبی قرار دارند.

سازمان تنظیم مقررات دارایی‌های مجازی (VARA)، تنظیم‌کننده‌ای که مسئول نظارت بر قوانین ارزهای دیجیتال در دبی است، دستورالعمل‌های جدیدی را برای ارائه‌دهندگان خدمات دارایی‌های مجازی (VASP) که در امارات فعالیت می‌کنند، صادر کرده است.

بر اساس اطلاعات ارسال شده توسط ایرینا هبر، وکیل ارز دیجیتال و بلاک چین مستقر در امارات، VARA چهار کتاب قانون اجباری ایجاد کرده است که قوانین مربوط به عملکرد VASPها و همچنین قوانین خاص فعالیت را تعیین می کند. این قانون فقط برای فعالان بازار در دبی اعمال می‌شود، به استثنای فعالان بازار که تحت مرکز مالی بین‌المللی دبی (DIFC)، منطقه‌ای آزاد با مرجع نظارتی خود، فعالیت می‌کنند.

علاوه بر آیین نامه، تنظیم کننده دبی همچنین تاکید کرد که همه فعالان بازار، چه دارای مجوز از VARA باشند و چه نباشند، باید مقررات بازاریابی، تبلیغات و تبلیغات را رعایت کنند. متخلفان می توانند بین ۵۵۰۰ دلار (۲۰۰۰۰ درهم امارات) تا ۵۵۰۰۰ دلار (۲۰۰۰۰۰ درهم) جریمه شوند و متخلفان تکراری تا ۱۳۵۰۰۰ دلار (۵۰۰۰۰۰ درهم) جریمه خواهند شد.

علاوه بر اینها، آیین نامه در مورد سایر موارد مانند صدور دارایی های مجازی نیز راهنمایی می کند. به گفته هبر، آپدیت جدید VARA دارای چندین نکته است. این شامل صدور سکه‌های حفظ حریم خصوصی است که در دبی ممنوع است و شرط اینکه معامله‌گرانی که سرمایه تجاری بالای ۲۵۰ میلیون دلار دارند در VARA ثبت نام کنند.

این مقررات همچنین هزینه هایی را برای نگهداری، مبادلات، دلالان، خدمات مشاوره ای برای خدمات وام دهی، مجوزها و نظارت سالانه تعیین می کند. قیمت ها بسته به خدمات از ۱۱۰۰۰ دلار (۴۰۰۰۰ درهم) تا ۵۵۰۰۰ دلار (۲۰۰۰۰۰ درهم) متغیر است.

مربوط: وکلا قانون جدید دارایی های مجازی فدرال امارات را توضیح می دهند

در رابطه با توسعه جدید، هبر به کوین تلگراف گفت که برای VARA خوب است که فضای کریپتو را روشن کند. او توضیح داد:

«قطعیت نظارتی برای تجارت بسیار خوب است و برای مصرف کنندگان، سرمایه گذاران و امارات دبی خوب است.

آقای هبر همچنین گفت که VARA دارای اختیارات گسترده ای برای تفسیر و اعمال مقررات به هر طریقی که صلاح بداند دارد، اما معتقد است که چنین تفسیر و اعمالی مطابق با “روح رهبری دبی” خواهد بود.او افزود که به او اعتماد دارد. توسعه هوش تجاری و روحیه کارآفرینی در ذهن.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا