اخبار ارز دیجیتال

Dropbox، ماینرهای Cloud Cryptocurrency را محکوم می کند، پیشنهاد ذخیره سازی نامحدود را کنار می گذارد

پلتفرم ذخیره سازی پس از اینکه متوجه شد که برنامه پیشرفته تا حدی برای استخراج ارزهای دیجیتال و سایر کارهایی که نیاز به منابع زیادی دارند استفاده می شود، به فضای ذخیره سازی اندازه گیری شده تبدیل شد.

پلتفرم ذخیره سازی آنلاین دراپ باکس پس از اینکه مشخص شد برخی از کاربران از این سرویس برای مقاصد فشرده منابع مانند استخراج ارزهای دیجیتال استفاده می کنند، برنامه های ذخیره سازی نامحدود را لغو کرده است.

Dropbox در یک پست وبلاگی در ۲۴ آگوست اعلام کرد که طرح پیشرفته نامحدود خود را به یک برنامه ذخیره سازی پرداختی منتقل کرده است و به کاربران جدید ۱۵ ترابایت فضای ذخیره سازی می دهد. این به وضوح فضای کافی برای ذخیره ۱۰۰ میلیون سند را دارد.

این شرکت افزود: ما می‌دانستیم که طرح «همه فضایی که نیاز داریم» منجر به سطوح استفاده نابرابر می‌شود، اما در ماه‌های اخیر برخی از کاربران «هزاران برابر بیشتر از مشتریان تجاری واقعی ما فضای ذخیره‌سازی مصرف کرده‌اند.» در حال افزایش است.

مشتریان بیشتر و بیشتری برای اهدافی مانند ارزهای دیجیتال و استخراج تشویق به خرید اشتراک های پیشرفته می پردازند نه برای اداره کسب و کار یا سازمان خود.

دراپ باکس گفت، دیگر استفاده‌های پرمخاطب شامل فروش مجدد فضای ذخیره‌سازی و ادغام فضای ذخیره‌سازی برای استفاده شخصی توسط چندین نفر است.

نماگرفت طرح قبلی که فضای ذخیره‌سازی را به اندازه «فضای مورد نیازتان» نشان می‌دهد. منبع: CBackup

Dropbox گفت که بعد از اینکه «سایر سرویس‌ها تغییرات مشابهی در سیاست ایجاد کردند» شاهد افزایش ناخواسته در استفاده بوده است. مایکروسافت و گوگل نیز در ماه های اخیر برنامه های ذخیره سازی نامحدود را کنار گذاشته اند.

این شرکت گفت که درک می کند این حرکت “ناامید کننده” است اما اضافه کرد که اجرای لیستی از موارد استفاده غیرقابل قبول ناپایدار و دشوار خواهد بود.

مربوط: آینده استخراج بیت کوین و نصف کردن بیت کوین

هکرها به طور سنتی بدافزار رمزنگاری را به دستگاه‌های متصل به اینترنت و حساب‌های ذخیره‌سازی ابری قربانیان تزریق می‌کنند.

برنامه های مخرب از منابع دستگاه یا سرویس ابری شما برای ایجاد ماشین های مجازی استفاده می کنند که ارز دیجیتال را استخراج می کنند.

در سال ۲۰۲۱، گوگل اعلام کرد که برخی از مهاجمان که کاربران پلتفرم ذخیره سازی آن را هدف قرار می دهند، می توانند حساب ها را در معرض خطر قرار دهند و نرم افزار استخراج را در عرض ۲۲ ثانیه نصب کنند.

مجله: Hall of Flame: Ran Neuner از Crypto Banter، Ripple را «نفرت‌انگیز» می‌خواند، با تشکر ZachXBT

نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا