اخبار ارز دیجیتال

آینده Huobi در هاله ای از ابهام قرار دارد زیرا شایعات شدید اخراج کارکنان تکذیب می شوند

لغو پاداش، اختلافات دستمزد، اخراج انبوه کارکنان و قطع ارتباط، اتهاماتی هستند که بخشی از آنچه در صرافی‌های ارزهای دیجیتال اتفاق می‌افتد هستند.

گمانه زنی توییتر مبنی بر اینکه صرافی ارزهای دیجیتال Huobi کارکنان خود را اخراج کرده و ارتباطات داخلی را قطع کرده است، جامعه را بر آن داشت تا به کاربران توصیه کند وجوه خود را برداشت کنند، اما مشاوران صرافی این شایعات را رد کردند.

5 ژانویه توییتجاستین سان، مشاور Huobi درباره شایعات ورشکستگی گفت که توسعه تجاری صرافی “خوب” است و “امنیت دارایی های کاربران همیشه به طور کامل محافظت می شود.”

به نظر می رسد سان نیز گمانه زنی ها در مورد کارمندان ناراضی را رد کرده و گفته است که Huobi “به خواسته های قانونی کارکنان محلی احترام می گذارد.”

در 3 ژانویه، کالین وو، روزنامه‌نگار ارزهای دیجیتال گزارش داد که سان حقوق کارمندان Huobi را از فیات به پرداخت به صورت تتر (USDT) یا دلار آمریکا (USDC) تغییر داده است. کارکنانی که با این سیاست موافق نبودند ممکن است اخراج شوند.

Wu قبلاً به نقل از منابع آگاه گزارش داده بود که Huobi در حال آماده شدن برای لغو پاداش پایان سال و کاهش نیمی از 1200 کارمند خود در دسامبر 2022 است.

وو گفت که تغییر پرداخت حقوق و دستمزد از فیات به استیبل کوین باعث اعتراض برخی از کارمندان شد.

یک 4 ژانویه توییت حساب توییتر BitRun مدعی شد که “گروه ارتباطی کارکنان داخلی” صرافی بسته شده و “کلیه کانال های ارتباطی و بازخورد کارکنان” مسدود شده است.

BitRun اضافه کرد که شورش را رد نمی کند که کارکنان Huobi می توانند “مستقیماً دارایی های کاربر را به سرقت ببرند یا برنامه نویسان تروجان های درپشتی را اضافه کنند” و افزود که این روش “داخلی” است و توسط قانون محافظت نمی شود.

مربوط: یکی از بنیانگذاران Huobi در مورد چالش های اداره صندوق VC 400 میلیون دلاری می گوید: «پول قدیمی تقریباً از بین رفت.

Huobi مستقر در سیشل، دفاتری در هنگ کنگ، ایالات متحده، ژاپن و کره جنوبی دارد. این شرکت در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ فهرست شده است.

این هشدار شوم برای یک کاربر توییتر کافی بود. مطالبه Huobi “به نظر می رسد در حال سقوط در زمان واقعی است”، در حالی که دیگران به کاربران به دلیل شایعات پیشنهاد کردند وجوه خود را از صرافی خارج کنند.

طبق داده‌های CoinGecko، توکن Huobi (HT) در 24 ساعت حدود 7 درصد کاهش یافته است.

Huobi در زمان انتشار به درخواست اظهار نظر توسط Cointelegraph پاسخ نداد.نویسنده: Jesse Coghlan

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا