🚨 اخبار ارز دیجیتال

آدرس غیرفعال پیش ماینینگ اتریوم پس از تقریبا ۹ سال فعال شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

داده‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده توسط ردیاب ارز دیجیتال Whale Alert نشان می‌دهد که کیف پول پیش از استخراج اتریوم که به مدت ۸.۶ سال غیرفعال بود، دوباره فعال شده است. این شامل ۷۲ ETH به ارزش ۲۴۳۷۷۱ دلار است.

این ۷۲ توکن ETH به کیف پول ارزهای دیجیتال ناشناس دیگری که توسط پلتفرم نظارتی ذکر شده در بالا شناسایی شد، منتقل شدند.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، این کیف پول و همچنین چندین نهنگ اتریوم خفته در ماه فوریه بیدار شدند و همه آنها حاوی اتریوم از پیش استخراج شده بودند – ۱۰۰ ETH، ۴۲۹ ETH، ۳۴۶۵ ETH (به ارزش ۱۰.۴ میلیون دلار) و ۱۰۰ ETH. همه آنها حدود نه سال خواب بودند.

اتریوم ICO خود را در آگوست تا سپتامبر ۲۰۱۴ برگزار کرد. به عنوان یک قاعده، این نهنگ‌های خفته بیدار با مقادیر مختلف اتریوم در داخل آنها تقریباً هیچ تأثیری بر قیمت فعلی دومین ارز دیجیتال بزرگ ندارند.

در همین حال، قیمت اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته ۳ درصد افزایش یافته است. طی دو روز گذشته، اتریوم به میزان خیره کننده ۱۰ درصد افزایش یافته و به سطح قیمت ۳۳۵۶ دلار رسیده است.

در حال حاضر، محرک اصلی اتریوم و سایر آلت‌کوین‌ها، بیت‌کوین، ارز دیجیتال پیشرو در جهان است که امروز به بالای ۶۰۰۰۰ دلار رسیده و به ۶۳۰۰۰ دلار نزدیک می‌شود، اولین بالاترین رکورد در سال ۲۰۲۱. از روز دوشنبه، بیت کوین ۱۷.۵۷ درصد افزایش یافته است و از ۵۱۲۱۴ دلار به ۶۰۲۱۳ دلار رسیده است و در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین در حال تغییر است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا