🚨 اخبار ارز دیجیتال

یکی دیگر از کیف پول‌های غیرفعال اتریوم پس از هشت سال بیدار می‌شود و میلیون‌ها دلار جابه‌جا می‌شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مالک آن این توکن را طی ICO اتریوم در سال ۲۰۱۵ به دست آورد. در آن زمان، هر ETH فقط ۳۱ سنت ارزش داشت.

کیف پول اتریوم (ETH) که از زمان عرضه اولیه سکه (ICO) اتریوم در سال ۲۰۱۵ غیرفعال بود، پس از هشت سال خواب ناگهانی بیدار شد و در مجموع ۸۰۰۰ ETH را تنها در دو دقیقه منتقل کرد.

این کیف پول پس از شرکت در ICO (ارائه اولیه سکه) اتریوم در سال ۲۰۱۵، ۸۰۰۰ ETH دریافت کرد و تا ۲۷ می غیر فعال باقی ماند. در آن روز، صاحب آن شروع به انتقال محتاطانه ۱ ETH به کیف پول جدید کرد. یک دقیقه بعد، ۷۹۹۹ ETH باقیمانده را به آدرس کیف پول جدید منتقل کردم.

در زمان نوشتن این مقاله، ذخیره ETH تقریباً ۱۴.۷ میلیون دلار ارزش دارد.

این تراکنش برای اولین بار توسط یک سرویس تجزیه و تحلیل بلاک چین شناسایی شد به زنجیره نگاه کن، ۲۱۹۰۰۰ دنبال کننده توییتر خود را از این انتقال مطلع کرد.

در بخش نظرات پست، جامعه در مورد دلایل این انتقال گمانه زنی کرد.۱ نظر دهنده پیشنهاد شد صاحبش گفت که تازه از زندان آزاد شده است و دیگری یک چیز طنز گفت. حالت آنها پول را از اوقات فراغت قدیمی منتقل می کردند. در اینجا یک نظر تند درباره ارتقاء جدید و بحث برانگیز Recover این شرکت وجود دارد.

در آن زمان، ۸۰۰۰ ETH با قیمت تنها ۰.۳۱ دلار برای هر توکن خریداری شد که سرمایه اولیه تقریباً ۲۵۰۰ دلار را به همراه داشت.

با قیمت فعلی آن ۱۹۱۷ دلار، این نشان دهنده سود خیره کننده ۵۹۰۰۰۰ درصدی برای مالک است.

این تنها کیف پول اتری دوران ICO نیست که در ماه‌های اخیر بازگشته است. در ۲۴ آوریل، کیف پول دیگری که ۲۳۶۵ ETH (4.5 میلیون دلار) دریافت کرد، اولین تراکنش خود را در تقریباً هشت سال پس از انتقال تنها ۲۳۶۰ ETH به آدرس کیف پول جدید توسط مالک انجام داد.

در ۵ مارس، یکی دیگر از کیف پول های ETH، ۱۰۲۲۶ ETH (19.6 میلیون دلار) را پس از پنج سال خواب به یک آدرس کیف پول جدید منتقل کرد.

آدرس‌های کیف پول جدید نیز آدرس‌هایی هستند که سابقه تراکنش‌های کمی دارند یا اصلاً وجود ندارند. تنها تراکنش ETH دیگری که در کیف پول جدید ثبت شد، تراکنش ورودی ۲۰۷ اتریوم (۳۸۰۰۰۰ دلار) بود که فقط چند دقیقه قبل از آخرین انتقال ثبت شد. قابل ذکر است که ۲۰۷ ETH اضافی از کیف پول دیگری ارسال شد که از ۱۲ ژوئن ۲۰۱۷ کاملاً غیرفعال بود.

مربوط: پروتکل Jimbos مبتنی بر آربیتروم هک شد و ۷.۵ میلیون دلار در اتر از دست داد

جالب توجه است که طبق داده‌های DeBank ردیاب کیف پول Web3، کیف پول جدید همچنین حاوی یک سکه به نام GENSLR به ارزش ۴۶ دلار و یک توکن با تم اژدها به نام TSUKA به ارزش ۰.۲۴ دلار است.

مجموع تخصیص دارایی های توکن در کیف پول جدید مالک. سس: از بین بردن.

ICO اتریوم در دو مرحله اصلی انجام شد. مرحله اول پیش فروش بود، جایی که فروش توکن های اتریوم به سرمایه گذاران جدید از ۲۲ ژوئیه تا ۲ سپتامبر ۲۰۱۴ باعث افزایش ۱۸ میلیون دلاری شد. نرخ ارز فعلی برای پیش فروش ۱ BTC یا ۲۰۰۰ ETH بود. مرحله دوم راه اندازی رسمی بلاک چین اتریوم در ۳۰ جولای ۲۰۱۵ بود. این بدان معناست که برخی از سرمایه گذاران بیش از یک سال صبر کرده اند تا بتوانند ETH خود را بازخرید کنند و از آن استفاده کنند.

کیف پول‌های غیرفعال با مقادیر زیادی ارز دیجیتال ذخیره شده می‌توانند به دلایل مختلفی بیدار شوند. در برخی موارد، یک کیف پول غیرفعال می تواند به دلیل هک دوباره بیدار شود. در مواقع دیگر، مالک آن را فراموش می‌کرد و تصمیم می‌گرفت که زمان خوبی برای فروش است که دوباره کشف شود.

Crypto City: راهنمای اوزاکا، دومین شهر ژاپننویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا