🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ خفته اتریوم (ETH) برای انجام اولین اقدام با افت بازار دوباره زنده شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نهنگ اتریوم (ETH) که قبلا غیرفعال و خاموش بود، به فعالیت خود ادامه داد و در بحبوحه کاهش شدید بازار کریپتو، حرکت قابل توجهی انجام داد.

با توجه به این زنجیره نقطه اینهنگی پس از دو سال خواب زنده شد و در ساعات اخیر ۵۵۸۰ ETH به ارزش ۱۳.۷۶ میلیون دلار از کوین بیس برداشت کرد. سپرده گذاری پول در مبادلات معمولاً به معنای قصد فروش است، در حالی که برداشت پول می تواند به معنای انباشت باشد.

قابل توجه است که این نهنگ یک مولد درآمد اصلی بود و پیش از عدم فعالیت، سود تخمینی بیش از ۳۱ میلیون دلار از ETH را بین ۸ سپتامبر ۲۰۲۰ و ۹ مارس ۲۰۲۲ ایجاد کرد.

به ویژه نهنگ های اتریوم از کاهش قیمت اخیر در بازارها برای جمع آوری توکن های بیشتر با تخفیف استفاده می کنند.

ارزهای دیجیتال در روز پنجشنبه سقوط کردند و بیت کوین به حدود ۴۰۰۰۰ دلار سقوط کرد. در حالی که بیت کوین در روزهای اخیر ضعیف شده است، اتریوم که در حال افزایش بوده نیز سقوط کرده است. آخرین قیمت آن ۲۴۸۴ دلار بود که ۱.۲۵ درصد کاهش داشت.

Spotonchain گزارش داد که نهنگ بزرگ دیگری که در مجموع ۲۵.۸ میلیون دلار از ETH سود به دست آورد، از کاهش اخیر بازار برای جمع آوری توکن های بیشتر استفاده کرد. نهنگ مورد بحث اخیراً یک تکه بزرگ از ۳۶۰۰ ETH به ارزش ۸.۸۴ میلیون دلار از صرافی رمزنگاری Binance بیرون کشید و آن را با قیمت کمتری خرید.

توسعه دهندگان ETH اعلامیه بزرگی برای ارتقای Dencun می دهند

این هفته توسعه‌دهندگان اتریوم ارتقای Dencun را با ویژگی proto-danksharding (EIP-4844) در شبکه آزمایشی Goerli اجرا کردند. این پیشروی برای استقرار پیش بینی شده در شبکه اصلی اتریوم است که انتظار می رود در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ رخ دهد.

طبق گفته توسعه دهنده Ethereum Core تیم بیکوSepolia در ۳۰ ژانویه و Holesky در ۷ فوریه منتشر خواهند شد و جامعه را ترغیب می‌کند تا هفته آینده اعلامیه‌ای در مورد عرضه‌های مشتریان ارائه شود.

در مورد اتفاقاتی که ممکن است پس از ارتقای Dencun رخ دهد، Paradigm پیش‌بینی می‌کند که هارد فورک پراگ در شبکه‌های آزمایشی اتریوم تا سه ماهه سوم سال ۲۰۲۴ و شبکه اصلی تا پایان سال رخ خواهد داد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا