اخبار ارز دیجیتال

نهنگ خوابیده اتریوم (ETH) بیدار شد و میلیاردها شیبا اینو (SHIB) خرید

در یک چرخش غیرمنتظره از وقایع، یک نهنگ اتریوم (ETH) دوباره از اعماق خواب زمستانی کریپتو بیرون آمد تا سرمایه‌گذاری شگفت‌انگیزی در ارز دیجیتال محبوب شیبا اینو (SHIB) انجام دهد. داده‌های Etherscan نشان می‌دهد که آدرس کیف پول “0xfb2” یک سری خرید انجام داده است و در ۲۴ ساعت گذشته مقدار قابل توجهی SHIB 606.36 میلیارد یا ۵.۸۰ میلیون دلار را به دست آورده است.

این ولگردی خرید ناگهانی، سرمایه گذار مرموز را در صدر فهرست خریداران توکن Shiba Inu برای دوره مورد بحث قرار می دهد. در نتیجه، سبد ارزهای رمزنگاری شده نهنگ اکنون به ارزش ۶.۹۷ میلیون دلار است که رقم قابل توجه ۷۳۳.۲۱ میلیارد SHIB است. شایان ذکر است که Shiba Inu به طور سرسام آوری افزایش یافته و پس از اتریوم به دومین هلدینگ بزرگ در سبد سرمایه گذاران تبدیل شده است.

منبع: اسکن اتر

اتریوم دارای دارایی قابل توجهی از ۵۲۶۱۸ ETH است و جایگاه خود را به عنوان دارایی پیشرو در سبد نهنگ ها با ارزش گذاری چشمگیر ۱۳۲.۹۲ میلیون دلار حفظ کرده است. ارزش تجمعی کل سبد سرمایه گذار در حال حاضر حدود ۱۸۲.۷۶ میلیون دلار برآورد شده است.

با نگاهی به داده های زنجیره ای، واضح است که اولین حمله این نهنگ اتریوم به شیبا اینو دو سال پیش رخ داد. در آن زمان، یک فرد ناشناس تقریباً ۲۰۰ میلیارد SHIB خریداری کرد و راه را برای چیزی که اکنون احیای قابل توجه و قابل توجهی در دارایی های شیبا اینو به شمار می رود، هموار کرد.

همانطور که بازار کریپتو به تکامل ادامه می‌دهد، علاقه ناگهانی به توکن Shiba Inu از سوی بازیگران اصلی مانند این نهنگ مرموز ETH، عنصری از دسیسه را اضافه می‌کند و علاقه‌مندان و معامله‌گران SHIB را مشتاق می‌کند تا ببینند وضعیت در روزهای آینده چگونه توسعه می‌یابد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا