🚨 اخبار ارز دیجیتال

کیف پول بیت کوین خواب برای اولین بار در ۱۱ سال گذشته تکان می خورد، بیش از ۳۰ میلیون دلار حرکت قیمت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک نهنگ بیت کوین ناشناس از زمان خرید بیت کوین به قیمت ۴.۹۲ دلار در سال ۲۰۱۱، بیش از ۶۰۰۰۰۰ درصد رشد داشته است.

یک کیف پول غیرفعال بیت کوین (BTC) که دارای ۱۰۳۷ بیت کوین (به ارزش ۳۱ میلیون دلار با قیمت فعلی) است، ناگهان از خواب ۱۱ ساله بیدار شده و کل انبار آن جابجا شده است.

با توجه به BitInfoCharts، ۱۰۳۷ بیت کوین در طول قیمت بیت کوین ۲۹۹۵۶ دلار منتقل شد که در ارتفاع بلوک ۷۹۹۷۰۱، حدود ساعت ۱۰:۵۱ صبح UTC در ۲۲ جولای اعمال شد.

پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای Lookonchain در ۱۱ آوریل ۲۰۱۲، زمانی که قیمت بیت کوین تنها ۴.۹۲ دلار بود، ۱۰۳۷ بیت کوین را برای آدرس طولانی مدت خفته خود خریداری کرد. گفت این بدان معنی بود که این انبار در آن زمان تنها حدود ۵۱۰۸ دلار ارزش داشت.

داده‌های جمع‌آوری بلاک‌چین Blockchair نشان می‌دهد که آدرس کیف پول «bc1qt180…» (که گمان می‌رود یک کیف پول جدید باشد) ۳۱ میلیون دلار دریافت کرده است.

بر اساس پلتفرم قیمت گذاری ارزهای دیجیتال CoinGecko، زمانی که بیت کوین در ۱۰ نوامبر به بالاترین رقم تاریخ ۶۹۰۴۴ دلار رسید، موجودی کیف پول بیت کوین اولیه به ۷۱.۶ میلیون دلار رسید.

دولت ایالات متحده یکی از بزرگترین انتقال دهندگان بیت کوین در چند وقت اخیر بوده است و نزدیک به ۱۰۰۰۰ بیت کوین (به ارزش ۲۹۹ میلیون دلار) را در یک سری معاملات مربوط به توقیف جاده ابریشم در ۱۲ ژوئیه انتقال داده است.

مشخص نیست که آیا این تراکنش به یک صرافی ارز دیجیتال ارسال شده است یا تحت کنترل وزارت دادگستری است.

حتی حرکات کیف پول مرموز تر

در ۱۱ ژوئن، یک نهنگ مرموز دیگر بیت کوین، ۱۴۰۰ بیت کوین (به ارزش ۳۶ میلیون دلار در آن زمان) را به آدرس Pay-to-Taproot (P2TR) منتقل کرد. کی یانگ جو، مدیر عامل CryptoQuant ایمان داشتن انگیزه این معامله ممکن است افزایش حریم خصوصی باشد.

در اوایل آوریل، ۲۰۷۱ بیت کوین (به ارزش ۶۰ میلیون دلار) از یک آدرس بیت کوین دیگر منتقل شد. حدود ۱۰ سال پس از دریافت بیت کوین به قیمت ۶۶۳ دلار، مطابق با به Look’n Chain.

سه ماه پیش، ۲۵۰ میلیون دلار انتقال از ۲۶۰۵۶ بیت کوین ایجاد شده توسط یک آدرس بیت کوین دیگر. در بالاترین سطح تاریخ BTC، ارزش این کیف پول بیش از ۱ میلیارد دلار بود.

مربوط: حرکت کند قیمت بیت کوین تمایل به خرید LINK، FIL، SNX و THETA را تحریک می کند.

بر اساس نمودارهای شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode که توسط محقق ارزهای دیجیتال ویل کلمنته به اشتراک گذاشته شده است، بیش از ۵۵ درصد از بیت کوین بیش از دو سال است که با وجود چندین نقل و انتقال با ارزش بالا، جابه جا نشده است.

قیمت فعلی BTC 30,082 است. بر اساس گزارش CoinGecko، قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۳ ۸۱.۸ درصد افزایش یافته است، اما همچنان ۵۶.۴ درصد از بالاترین قیمت خود در نوامبر ۲۰۲۱ کاهش یافته است.

مجله: Hall of Flame: Wolf Of All Streets نگران جهانی است که بیت کوین به ۱ میلیون دلار می رسدنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا