اخبار ارز دیجیتال

فرزندان قهرمانان اوکراین به کمک شما نیاز دارند: به ارزهای دیجیتال کمک کنید

برای کمک به کوچکترین اوکراینی هایی که تحت تأثیر تجاوز روسیه قرار گرفته اند، ارز دیجیتال را به فرزندان قهرمان اهدا کنید.

از زمان آغاز تهاجم روسیه، تعداد بیشماری از کودکان اوکراینی مادر و پدر خود را از دست داده اند. با تسخیر ارتش روسیه بیشتر کشور، زندگی ده ها هزار نفر دیگر زیر و رو شد و آنها را مجبور به ترک خانه ها، مدارس، دوستی ها و دارایی های مهم خود کرد.

در پاسخ به این تهاجم، دولت اوکراین به سرعت بیش از ۷۰ میلیون دلار کمک مالی به ارزهای دیجیتال جمع آوری کرد. وزارت تحول دیجیتال اوکراین، از طرفداران پرشور قلمرو دیجیتال، به سرعت اهمیت دریافت کمک‌های ارز دیجیتال در زمان جنگ را تشخیص داد. بودجه جمع آوری شده توسط دولت برای تهیه کالاهای ضروری، کلاه ایمنی، جلیقه ضد گلوله، عینک دید در شب و سایر لوازم ضروری استفاده می شود.

رئیس مرکز محاسبات بین‌المللی سازمان ملل متحد به کوین تلگراف توضیح داد که ارزهای دیجیتال یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای کمک به مردم در مناطق درگیری هستند. اما مسیر مستقیم کمک به خانواده ها و کودکان تحت تأثیر تهاجم تمام عیار روسیه قرار گرفته است.

با حمایت کوین تلگراف، سازمان غیرانتفاعی Children of Heroes بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، تتر (USDT) و سایر بودجه ها را برای جامعه ارزهای دیجیتال به نفع سازمان و کودکان اوکراین ایجاد کرده است. اکنون می توانید مقداری مجازی اهدا کنید. ارزها از

لطفا برای کمک به کودکان در اوکراین کمک مالی کنید

کودکان اوکراینی در معرض خطر هستند

سازمان غیردولتی جهانی Save the Children تخمین می زند که ۷.۵ میلیون کودک با آوارگی قریب الوقوع یا خطر جدی روبرو هستند و تعداد بی شماری دیگر ممکن است ناپدید شوند. همانطور که نیویورک تایمز گزارش داد، درگیری با بیش از ۷۰,۰۰۰ کشته و حداقل ۱۰۰,۰۰۰ زخمی از جمله ۱,۵۰۰ نفر از آنها، ویرانی به بار آورده است. این شامل کودکان انسان نیز می شود. در همین حال، حداقل ۱۱ میلیون نفر مجبور به ترک خانه های خود شده اند.

رویترز به طور جداگانه به نقل از مقامات روسی گزارش داد که از آغاز جنگ ۷۰۰۰۰۰ کودک از اوکراین به روسیه آواره شده اند. در اقدامی متعاقب، دادگاه کیفری بین‌المللی حکم بازداشت ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه را به دلیل «جنایت جنگی اخراج غیرقانونی جمعیت (کودکان)» و «اخراج غیرقانونی جمعیت (کودکان) از سرزمین‌های اشغالی روسیه صادر کرد. او به دلیل “جنبش” متهم شد. از اوکراین تا فدراسیون روسیه. ”

در طول ۵۴۵ روز گذشته تجاوز و اشغال روسیه، کودکان در سراسر اوکراین مجبور بودند در ترس، درد و ترس زندگی کنند. با ادامه شدت تجاوز روسیه و بسیج بیشتر نیروهای اوکراینی برای بازگرداندن مرز، متأسفانه انتظار می‌رود که تلفات جوان بیش از این افزایش یابد.

گزارش های ماهانه، پیگیری پیشرفت

هدف Children of Heroes کمک به ۵۰ کودک در روز است که توسط کمک های مالی فیات و ارزهای دیجیتال پشتیبانی می شود. تا به امروز، این برنامه خیریه به حدود ۶۰۰۰ کودک کمک کرده و در مجموع ۴.۸ میلیون دلار به خانواده های آنها کمک کرده است.

گزارش ژوئیه ۲۰۲۳ Children of Heroes نشان می دهد که چگونه برنامه های بشردوستانه وجوه دریافتی خود را توزیع می کنند. با افزایش کمک‌های مالی در سال‌های ۲۰۲۲-۲۰۲۳، این موسسه خیریه می‌تواند دو برابر تعداد کودکان در روز و حتی بیشتر از آن با نزدیک شدن به پایان سال شروع به پذیرش کند.

«Children of Heroes» مملو از کمک‌های ارزهای دیجیتال است و با افزایش تعداد کودکانی که از آنها حمایت می‌کند، خیریه می‌خواهد نه تنها لباس و غذا در اختیار آنها بگذارد، بلکه رایانه، کمک‌های حقوقی و خیلی چیزهای دیگر را نیز برای آنها فراهم می‌کند. ملزومات و خدمات از در غیر این صورت در آن ساعات نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید. اعداد گزارش ژوئیه ۲۰۲۳ زیر نمای کلی هزینه ها را ارائه می دهد.

گام به گام

از جمله کسانی که قبلاً حمایت دریافت کرده اند، Cattrucia است. کاتروسیا و مادرش پس از مرگ پدرش در اولین روز تهاجم به استان سومی در گلوله باران مرگبار توسط تانک های روسی تنها ماندند. کاتروشیا اکنون چهار ساله است که از نقاشی و رقصیدن لذت می برد، اما آرزو دارد مانند پدرش رانندگی کند. کاتروشیا و مادرش کمک های مالی و لباس دریافت کرده اند، اما به شدت به کمک و حمایت بیشتر نیاز دارند.

کاتروشیا پدرش را از دست داد و به کمک مالی نیاز دارد.منبع: فرزندان قهرمانان

خانواده ای پنج نفره پس از تهاجم بی رحمانه روسیه بی خانمان شدند. به طرز غم انگیزی، خانواده در حالی که با هم سوار ماشین بودند، از روی یک مین عبور کردند. خواهر و پدرش روی صندلی جلو نشسته بودند و جان سالم به در بردند و مادر و دوقلوهای سه ساله اش مجروح شدند. آنها زنده ماندند، اما بدون پول، کاغذ و ناامیدی ماندند، زیرا از جایی به مکان دیگر به دنبال خانه می گشتند. از طریق کمک‌های کودکان قهرمان، این دوقلوها حمایت مالی قابل توجهی دریافت کرده‌اند و لباس‌های پاییزی را به دست آورده‌اند، اما همچنان به مسکن خود نیاز دارند. شما می توانید به خانواده ها کمک کنید تا زندگی خود را بازسازی کنند و خانه های جدیدی پیدا کنند. برای کاترینا، آینده و امنیت دو فرزند باقی مانده او در حال حاضر بسیار مهم است و شما می توانید به آنها کمک کنید.

دوقلوهای ۳ ساله ایرینا و دانیلو.منبع: فرزندان قهرمانان

در نگاه آلیسا دو ساله، جهان هنوز پر از شگفتی و معصومیت است. اما پدرش، آقای الکساندر، بهای نهایی را در حین خدمت به کشورش پرداخت. آلیسا از قول پدرش برای ساختن خانه و ارائه بهترین آموزش به او آگاه است. رویای اولکساندر کوتاه شد، اما برنامه فرزندان قهرمان به عنوان یک نماینده وارد عمل شد تا آن رویا را به واقعیت تبدیل کند.

آلیسا به حمایت پزشکی و اسباب بازی های آموزشی نیاز دارد. منبع: فرزندان قهرمانان

خانواده دیگری که توسط Children of Heroes حمایت می شود، کریل کوچک و مادرش هستند. پدر کریل در راه بازگشت از محل کار به خانه در بیمارستان ناپدید شد و بعداً در یک روستای مجاور مرده پیدا شد. خانواده مجبور شدند بدون او فرار کنند زیرا خانه آنها در شرق خارکف ویران شد و چیزی برای بازگشت به آنها باقی نگذاشت زیرا آنها آرزوی پایان جنگ را داشتند.

خانواده کریل پوشک، تختخواب، سایر وسایل خانه و حمایت مالی دریافت می کنند.منبع: فرزندان قهرمانان

امید برنده خواهد شد

هم فرزندان قهرمانان و هم کوین تلگراف بر این باورند که قدرت جامعه ارزهای دیجیتال به کودکانی که از آنها حمایت می کنند فرصت مبارزه برای غلبه بر چالش های ناشی از تهاجم روسیه را می دهد.

Children of Heroes یک بنیاد است که به عنوان یک موسسه خیریه عمومی در ایالت دلاور، ایالات متحده ثبت شده است. این بدان معنی است که تمام کمک های مالی از مالیات کسر می شود. این کمپین با تمرکز بر شفافیت و امنیت، از پلتفرم های Fundraise Up و Stripe برای پردازش کمک های مالی و محافظت از داده ها استفاده می کند. Fundraise Up به عنوان یک پلت فرم پردازش پرداخت عمل می کند و پرداخت ها را مستقیماً به کیف پول Coinbase شما ارسال می کند.

برای کسانی که می‌خواهند به این کمپین بپیوندند، می‌توانند روی این لینک کلیک کنند تا ارز دیجیتال را اهدا کنند و آینده بهتری را برای کودکان اوکراین به ارمغان بیاورند.

پول مجازی یا واقعی را به Hero Children اهدا کنید

نویسنده: Cointelegraph

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا