🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت NFT دونالد ترامپ پس از انتشار عکس در پرونده جنایی جورجیا افزایش یافت

رئیس جمهور سابق ایالات متحده برای اولین بار از ژانویه ۲۰۲۱ به X بازگشت تا عکسی ارسال کند که اکنون توسط بسیاری از کاربران به طور کامل برای میم ها دستکاری شده است.

یک پرونده جنایی با حضور دونالد ترامپ پس از اینکه رسانه های خبری عکسی از رئیس جمهور سابق ایالات متحده را به عنوان بخشی از یک پرونده جنایی در جورجیا به اتهام تلاش برای براندازی اراده رای دهندگان در انتخابات ۲۰۲۰ منتشر کردند. قیمت توکن های جایگزین (NFT) افزایش یافت.

طبق داده‌های بازار NFT OpenSea، کمترین قیمت کارت تجارت دیجیتال پرزیدنت ترامپ، که برای اولین بار در دسامبر ۲۰۲۲ منتشر شد، از ۰.۱۳۸ اتر (ETH) در ۲۴ آگوست، مدت کوتاهی پس از انتشار هد شات رئیس‌جمهور سابق آغاز شد. این قیمت افزایش یافت. بیش از ۶۲٪ به ۰.۲۲۴ اتر (ETH). این تصویر که پرزیدنت ترامپ را نشان می‌دهد که با عصبانیت از دوربین، خود را به کلانتر جورجیا در شهرستان فولتون تسلیم می‌کند، به عنوان اولین عکس از یک رئیس‌جمهور فعلی یا سابق ایالات متحده که با اتهامات جنایی روبرو می‌شود، در فضای مجازی پخش شد.

ترامپ که پس از اخراج از توییتر در ژانویه ۲۰۲۱، فعالیت رسانه های اجتماعی خود را تا حد زیادی به پلتفرم Truth Social خود محدود کرد، که بعداً توسط ایلان ماسک، مدیر عامل X بازگردانده شد، برای اولین بار پس از دو سال موارد زیر را اعلام کرد: پست مشابهی را منتشر کرد. mugshot به X.

یک پرونده جنایی علیه ترامپ در گرجستان نشان می دهد که رئیس جمهور سابق و ۱۸ نفر از متحدانش از اراده رای دهندگان برای اطمینان از انتخاب مجدد او به عنوان رئیس جمهور در سال ۲۰۲۰ با وجود شکست در برابر رئیس جمهور استفاده کرده اند. این کشور ادعا می کند که در یک طرح باج خواهی با هدف براندازی آن مشارکت داشته است. . جو بایدن کیفرخواست در ۱۴ آگوست علنی شد و دادستان ها دستور دادند همه دست اندرکاران تا ۲۵ اوت به مقامات گرجستان تسلیم شوند.

ترامپ در ۲۴ آگوست در دادگاه حاضر شد و با وثیقه ۲۰۰ هزار دلاری آزاد شد. اما او همچنان در ناحیه کلمبیا به دلیل تلاش برای لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ به اتهام شرکت در طرحی که شامل انتخاب کنندگان جعلی بود، با اتهامات فدرال روبرو است. او همچنین با اتهامات جنایی در نیویورک به اتهام جعل سوابق تجاری مربوط به پرونده اسناد طبقه بندی شده توسط وزارت دادگستری و پرداخت پولی به ستاره پورن استورمی دانیلز مواجه است.

ارزهای دیجیتال و بلاک چین در انتخابات اخیر و در دوران تصدی خود مورد توجه بسیاری از سیاستمداران بوده است.ورق بازی کردن گفت در سال ۲۰۱۹، او در توییتر گفت که “از طرفداران” بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای رمزنگاری شده نیست، و ادعا کرد که آنها “بر اساس هوای رقیق” هستند. با این حال، سازمان غیرانتفاعی Citizens for Responsibility and Ethics در ماه اوت فاش کرد که پرزیدنت ترامپ بیش از ۲.۸ میلیون دلار در کیف پول اتریوم خود دارد.

پرزیدنت بایدن در زمان ریاست جمهوری، فرمان اجرایی را با هدف ایجاد یک چارچوب نظارتی برای دارایی های دیجیتال امضا کرد که توسط بسیاری از قانونگذاران و صاحبان صنعت مورد انتقاد قرار گرفت. اکنون که هد شات ترامپ منتشر شده است، بسیاری از کاربران ارزهای دیجیتال X وقت خود را برای اضافه کردن چشم لیزری به تصویر او یا دستکاری آن برای میم های مختلف تلف نمی کنند.

مربوط: “آیا این یک تبلیغ بیت کوین است؟” جو بایدن ناخواسته بیت کوین را در ویدیوی لیوان قهوه تبلیغ می کند

ترامپ که در حال حاضر با اختلاف زیادی از نامزدهای جمهوری خواهان برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ پیشتاز است، در اولین مناظره حزبی در ۲۳ اوت با دیگر نامزدها ظاهر نشد. ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا – بر اساس بسیاری از نظرسنجی‌ها، نامزد ریاست جمهوری جمهوری‌خواه در کنار پرزیدنت ترامپ است و قول داده است که در صورت انتخاب شدن، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را ممنوع کند. ویوک راماسوامی، که عملکردش در این مناظره توجه زیادی را در فضای مجازی به خود جلب کرد، قبلا در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۳ در میامی صحبت کرد و انتخابات ۲۰۲۴ را “رفراندم قانونی مناقصه” خواند.

مجله: نظر: ماکسیمالیست‌های رمزارز جمهوری‌خواه تقریباً به بدی «لژیون ضد کریپتو» دموکرات هستندنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا