اخبار ارز دیجیتال

“نوآوری تگزاس را خراب نکنید” – موافقان از لایحه حذف انگیزه های استخراج کریپتو انتقاد می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اعضای کمیته سنای تگزاس لایحه 1751 سنا را در 4 آوریل به تصویب رساندند و راه را برای رای گیری در مورد این لایحه، که مخالف استخراج کنندگان ارزهای دیجیتال تلقی می شود، هموار کرد.

سه گروه حامی ارزهای دیجیتال در پاسخ به لایحه‌ای که مشوق‌های بسیاری را برای ماینرهای فعال در تگزاس حذف می‌کند، کمپین‌هایی راه‌اندازی کرده‌اند.

در اطلاعیه 10 آوریل، شورای بلاک چین تگزاس، اتاق بازرگانی دیجیتال و صندوق اقدام ساتوشی از ساکنان تگزاس خواستند تا با قانونگذارانی که مخالف لایحه 1751 سنای تگزاس هستند، تماس بگیرند. کدهای سودمند و مالیاتی که محدودیت هایی را برای تسهیلات استخراج کریپتو اضافه می کند.

این کمپین با عنوان “نوآوری تگزاس را خراب نکنید”، نمایشی است بر شعار ضد زباله ایالت که توسط بسیاری از قانونگذاران برای توضیح بیش از حد دولت استفاده شده است و بسیاری از جنبه های لایحه استخراج معدن استدلال می کنند که این قانون بازار آزاد را نقض می کند. اصول. در حال حاضر، برخی از شرکت های استخراج ارز دیجیتال مجاز به شرکت در برنامه ای هستند که توسط شورای قابلیت اطمینان برق تگزاس (ERCOT) حمایت می شود. این تنظیم بار روی شبکه برق دولتی را در دوره های تقاضای بالا جبران می کند.

Perianne Boring، بنیانگذار و مدیر عامل اتاق تجارت دیجیتال، گفت: این لایحه پیشنهادی اشتباه در زمان نامناسبی است که مردم اینجا نگران اقتصاد، شغل و شبکه انرژی قابل اعتماد برای تابستان هستند.”

از زمانی که طوفان ویرانگر زمستانی در فوریه 2021 میلیون ها نفر از ساکنان را برای روزها بدون برق و آب بر جای گذاشت، عملیات مربوط به شبکه برق تگزاس تحت نظارت قانونگذاران و قانونگذاران فدرال و ایالتی قرار گرفته است. چنین شرایطی همچنین به آسیب رسیدن به برخی معدنکاران در اثر ترکیدگی لوله های آب کمک کرده است.

بسیاری از کارشناسان می‌گویند بعید است که شرکت‌های ارزهای دیجیتال به‌عنوان بخشی از برنامه ERCOT، موقتاً فعالیت‌های خود را تعطیل کرده یا کاهش داده باشند و در نتیجه به بحران انرژی تگزاس در سال 2021 کمک کنند. برخی از قانونگذاران، از جمله سناتور ماساچوست، الیزابت وارن، ERCOT را در مورد مصرف انرژی و اثرات بالقوه زیست محیطی شرکت‌های استخراج کریپتو بررسی کرده‌اند.

این کمپین می‌گوید: «شرکت‌های استخراج بیت‌کوین تنها در جولای ۲۰۲۲ ۵۰ هزار مگاوات ساعت برق را کاهش دادند تا نیازهای گرما و انرژی بی‌سابقه را برآورده کنند و به مردم تگزاس کمک کنند خانه‌های خود را خنک نگه دارند.» “هیچ صنعت دیگری نمی تواند خدمات مشابهی را به این کارآمد یا موثر ارائه دهد.”

مربوط: قانونگذاران تگزاس ارز دیجیتال دولتی با پشتوانه طلا را پیشنهاد می کنند

طبق گفته سه گروه حامی ارزهای دیجیتال، بیش از 22000 نفر توسط ماینرهای بیت کوین (BTC) در تگزاس استخدام شده اند. برخی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها عبارتند از Core Scientific، Riot Platforms، White Rock Management و Argo Blockchain، اما آخرین شرکتی که در دسامبر اعلام کرد قصد دارد تأسیسات تگزاس خود را به Galaxy Digital بفروشد.

مجله: Crypto City: راهنمای آستیننویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا