اخبار ارز دیجیتال

وزارت دادگستری دفاع از کلاهبرداری SBF را “بی ربط” می خواند و اطلاعات بیشتری را درخواست می کند

وزارت دادگستری ایالات متحده پرونده جدیدی را در پرونده خود علیه سام بنکمن-فرید منتشر کرده است که در آن گفته است دفاعیات برنامه ریزی شده وی “بی ربط” بوده و جزئیات بیشتری ارائه نکرده است.

وکلای مدافع وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) در اواخر ۲۹ اوت، سند جدیدی را در دادگاه ارائه کردند که در آن استدلال می‌کرد که باید در دفاعیات آتی سام بنکمن-فرید اطلاعات بیشتری ارائه شود.

در این سند آمده است که ادعای مطرح شده مبنی بر اینکه وکلای او اتهامات کلاهبرداری را در زمانی که او در FTX بوده تایید کرده اند “بی ربط” است. در این شکایت خواسته شده است که دادگاه متهمان را به «اخطار تکمیلی» و «کشف پیش از محاکمه» محکوم کند.

«در صورتی که متهم افشای اضافی ارائه نکند، دادگاه‌ها باید سؤالات، شواهد و استدلال‌های غیر مرتبط، گیج‌کننده و تعصب‌آمیز را در مورد دخالت وکیل حذف کنند».

پیش از این، وکلای SBF استدلال می‌کردند که تیم حقوقی تحت رهبری FTX از او خواسته بود «با حسن نیت» عمل کند و «اتکا به وکلا یک موضوع عمدی است».

وکیل دامیان ویلیامز، که اخیراً نامه ای به دادگاه نوشت، استدلال کرد که توصیه های حقوقی دریافتی بانکمن-فرید باید مشخص شود یا در دفاع باید تجدید نظر شود.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های ارزهای دیجیتال واقعاً با پول شما چه می کنند؟

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا