🚨 اخبار ارز دیجیتال

DOJ می خواهد شاهدان متخصص SBF را از شهادت در دادگاه منع کند

در یک درخواست جدید که در دادگاه نیویورک ارائه شده است، وزارت دادگستری ایالات متحده می خواهد همه شاهدان متخصص سم بنکمن-فرید را از شهادت در این پرونده محروم کند.

در ۲۸ اوت، وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) درخواست هایی مبنی بر منع هر هفت شاهد متخصص سم بنکمن-فرید از شهادت در دادگاه ارائه کرد.

در درخواست خود، وزارت دادگستری ادعا می کند که کارشناس پیشنهادی SBF و افشاگری های همراه آن “یک سری نقص” دارند که معتقد است مستحق حذف از محاکمه است.

علاوه بر این، برخی از افشاگری‌ها «در ابتدایی‌ترین سطح» برای بیان نظر کارشناسی ناکام هستند، و اکثر آنها نمی‌توانند مبنایی برای عقیده فراهم کنند، الزام قانون آیین دادرسی کیفری فدرال ۱۶.

«اگر متهم نظر کارشناسی را فاش کند، این نظر موضوعی نامناسب برای شهادت کارشناس است، فاقد روش‌شناسی قابل اعتماد یا مبنای واقعی یا داده‌ای است، یا نامربوط و مغرضانه است. که هیئت منصفه را سردرگم می‌کند.»

همچنین استدلال می‌کند که نتیجه‌گیری‌های قانونی کارشناسان پیشنهادی ناقض اختیارات دادگاه‌ها و هیئت‌های منصفه است. وزارت دادگستری از دادگاه ها خواست تا از “اختیارات نظارتی” برای جلوگیری از چنین شهادت کارشناسی استفاده کنند.

لارنس آکا، توماس بیشاپ، برایان کیم، جوزف پیمبلی، بردلی اسمیت، پیتر وینرا و اندرو دی وو در حال حاضر به عنوان شاهدان احتمالی نام برده می شوند.یک متخصص در این زمینه.

این یک داستان در حال پیشرفت است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا