اخبار ارز دیجیتال

قیمت Dogwihat (WIF) با رسیدن کوین Solana Meme به فهرست بورس اصلی افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogwihat (WIF)، یکی از نشانه‌های میم پیشرو سولانا، شاهد افزایش قابل توجهی در ارزش بازار خود بود و ۱۷ درصد از ۰.۲۵ دلار به ۰.۳۴۱ دلار افزایش یافت. این افزایش قابل توجه پس از اعلام لیست اخیر این توکن در BitMex، یک صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، صورت می گیرد.

""
تبدیل WIF به USD CoinMarketCap

به نظر می رسد عامل اصلی این افزایش، اعلام BitMex در مورد یک قرارداد دائمی برای WIF است که شامل گزینه ای برای اهرم تا ۱۰ برابر است. BitMex که به دلیل نفوذ خود در فضای کریپتو شناخته شده و توسط چهره کلیدی آرتور هیز تأیید شده است، با حجم معاملات آتی گزارش شده ۴۳۴.۹۸ میلیون دلاری در ۲۴ ساعت گذشته، طبق گزارش CoinGlass، BitMex نقش خود را در افزایش علاقه و سرمایه گذاری در WIF ایفا کرده است. .

در حالی که سودهای بازار فوری و قابل توجه بود، فهرست شدن در BitMex پیامدهای گسترده تری برای Dogwihat دارد. موفقیت سکه در این صرافی بزرگ می‌تواند به عنوان پله‌ای برای جلب توجه پلتفرم‌های بزرگ‌تری مانند Binance و Coinbase باشد.

کلاه هنوز سر است

تحولات اخیر Dogwihat را به عنوان یک بازیکن قابل توجه در فضای توکن میم قرار می دهد. در عرض دو ماه، WIF به رتبه هفتم در میان توکن‌های میم با ارزش بازار ۳۰۰ میلیون دلار رسید.

بر اساس اعلام فهرست BitMex، WIF به عنوان یک میم کوین مورد انتظار شناخته شده است. هویت بصری منحصر به فرد این پروژه، با الهام از شیبا اینو که با کلاه بافتنی تزئین شده بود، توجه جامعه رمزنگاری را به خود جلب کرد و به افزایش محبوبیت و دیده شدن بازار کمک کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا