🚨 اخبار ارز دیجیتال

Dogwifhat (WIF) سورپرایز: چگونه کاربر سولانا به از دست دادن مسابقه حماسی نزدیک شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogwifhat (WIF)، یک میم کوین با مضمون سگ مبتنی بر بلاک چین سولانا، در هفته‌های اخیر رشد چشمگیری را تجربه کرده است و در ۶ مارس ۲۰۲۴ به بالاترین قیمت ۲.۲۳ دلاری رسیده و به ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار راه یافته است.

با توجه به دنیای پرنوسان و اغلب غیرقابل پیش‌بینی ارزهای دیجیتال، داستان‌های فرصت‌های از دست رفته و چرخش‌های غیرمنتظره غیرمعمول نیستند. داستان نزدیک به از دست دادن یک توسعه دهنده WIF در رالی حماسی Dogwifhat (WIF) چنین وضعیتی را نشان می دهد.

زمانی که قیمت Dogwifhat (WIF) به سطوح بی‌سابقه افزایش یافت، توسعه‌دهنده ناشناس خود را در آستانه یک درآمد بادآورده بزرگ دید. اما در کمال تعجب، او تقریباً مسابقات رالی را به طور کامل از دست داد، اما با تغییر سرنوشت نجات یافت.

با توجه به این زنجیره نگاهیک توسعه دهنده WIF تنها دو روز پس از شروع تجارت WIF، بخشی از دارایی خود (۳۵۰ میلیون WIF) را به قیمت ناچیز ۵۱۱ SOL (که در آن زمان ۲۹۰۰۰ دلار ارزش داشت) فروخت. اگر صبر می کرد، می توانست میلیون ها سود خود را افزایش دهد، زیرا ۳۵۰ میلیون سهام WIF فروخته شده اکنون ۶۹۳ میلیون دلار ارزش دارد.

به عنوان یک لطف، توسعه دهنده WIF کیف پولی داشت که بلافاصله WIF را نمی فروخت. این کیف پول همچنین دو SOL به ارزش ۱۱۰ دلار را برای خرید ۴۸۹,۶۷۴ WIF قبل از فروش ۱۲.۴ میلیون WIF به قیمت ۸۹۶,۰۰۰ USDC خرج کرد. او اکنون ۵۸۹۱۹۹ WIF یا ۱.۱۷ میلیون دلار باقی مانده است.

WIF در نوامبر ۲۰۲۳ راه اندازی شد و به سرعت در محافل ارزهای دیجیتال مورد توجه قرار گرفت. پس از افزایش باورنکردنی ۲۲۷۰۰۰ درصدی در هفته های اول، سکه ارزش میمیک خود را از تصویر یک سگ شیبا اینو که لباس بافتنی پوشیده بود به دست آورد و تا زمانی که استفاده از کلمه “کلاهی” در اواخر فوریه منفجر شد، به طور پیوسته افزایش یافت.

در مدت زمان کوتاهی، ارزش WIF هفت برابر شد، از حدود ۰.۳۴۳ دلار در اواخر فوریه به بالاترین رقم تاریخ ۲.۲۳ دلار در ۶ مارس.

این افزایش تا حدی با فهرست شدن این ارز دیجیتال در صرافی‌های اصلی ارزهای دیجیتال مانند Robinhood Europe و Binance کمک کرد. از آن زمان تاکنون ثابت بوده و در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۱.۷۳ درصد افزایش یافته و در زمان نگارش مقاله به ۲.۱۷ دلار رسیده است.

WIF در طول هفت روز گذشته تقریباً ۱۲۱.۸۱٪ افزایش یافته است و به ویژه اولین توکن اصلی میم با قیمت بالای ۱ دلار است.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا