اخبار ارز دیجیتال

Dogwifhat (WIF) جریان عظیمی را از Solana Trader مشاهده می کند: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Dogwifhat (WIF)، یک میم کوین تازه در حال ظهور در دنیای ارزهای دیجیتال مشاهده گردید هجوم قابل توجهی از سرمایه گذاری از سوی یک سرمایه گذار سولانا (SOL) باعث علاقه و حدس و گمان گسترده در بین جامعه ارزهای دیجیتال شده است. طبق توییت اخیر پلتفرم تحلیل بلاک چین Lookonchain، یک معامله گر ناشناس مقدار قابل توجهی از SOL 16,160 معادل تقریباً ۲.۱۵ میلیون دلار را از بایننس برداشت کرده است.

سپس این وجوه برای خرید ۲.۴۳ میلیون توکن WIF با نرخ ۰.۸۸۷۱ دلار برای هر توکن استفاده شد. این تراکنش بزرگ سوالاتی را در مورد انگیزه های معامله گر و اینکه آیا آنها اطلاعات داخلی دارند یا خیر ایجاد کرد. بازار به این حرکت پاسخ مثبت داد و کاهش قابل توجهی در قیمت WIF داشت. متورم شدن. قیمت Dogwifhat در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶.۴۲ درصد و در ۳۰ روز گذشته با ۳۳۴.۹۷ درصد افزایش به ۰.۹۷۶۲ دلار رسیده است.

رابینهود Dogwifhat را فهرست می کند

آخرین توسعه مربوط به Robinhood Crypto Europe به روند صعودی پیرامون Dogwifhat اضافه شده است. در اقدامی تحت فشار، Robinhood، یک شرکت خدمات مالی محبوب که به‌خاطر اپلیکیشن تجاری‌اش شناخته می‌شود، بی‌سر و صدا WIF را به فهرست دارایی‌های پشتیبانی شده برای پلتفرم تجارت ارز دیجیتال اروپایی خود اضافه کرده است.

این افزوده قابل توجه است زیرا Robinhood هیچ بیانیه رسمی در مورد گنجاندن WIF ارائه نکرده است. با این حال، پول سینه دیگر نیست در دسترس به طور بالقوه بازار جدیدی را برای توکن مبتنی بر Solana برای تجارت کاربران اروپایی Robinhood باز می کند. گنجاندن Dogwifhat در Robinhood در زمانی است که علاقه بیشتری به Robinhood وجود دارد سکه های میم در اکوسیستم سولانا، که در دسامبر ۲۰۲۳ موج قابل توجهی از علاقه را تجربه کرد.

WIF، همراه با توکن های دیگری مانند Bonk (BONK)، به عنوان بخشی از این روند، در حال افزایش است. علاقه و سرمایه‌گذاری ناگهانی در Dogwifhat، به‌ویژه از سوی یک سرمایه‌گذار برجسته Solana، گمانه‌زنی و هیجان را در جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخت. بسیاری از مردم مشتاق هستند که ببینند این اتفاقات غیرمنتظره چگونه رخ خواهد داد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا