🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت Dogwifhat (WIF) 27٪ افزایش یافت زیرا بایننس سرانجام سولانا میم کوین را لیست کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول بزرگ که امروز فضای ارزهای دیجیتال را تکان می دهد، بایننسصرافی ارز دیجیتال پیشرو در جهان رسما اضافه شد کلاه سگ (WIF)سولانا توکن میم بسیار محبوب خود را که بر روی بلاک چین کار می کند، به بازار نقدی معرفی کرده است.

در این اطلاعیه که از طریق کانال های ارتباطی رسمی بایننس منتشر شد، اعلام شد که معاملات توکن Dogwifhat در بازار نقدی بایننس بلافاصله آغاز شد و به سرمایه گذاران جفت های مختلفی از جمله BTC، USDT، FDUSD و TRY ارائه شد.

کلاه هنوز سر است اما

شروع کلاه سگ این ویدیو که در اواخر سال ۲۰۲۳ وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد و تصویر نمادین یک توله سگ شیبا اینو را با کلاه بافتنی از میم بسیار محبوب سال ۲۰۲۰ تزیین کرد، به سرعت توجه علاقه مندان به کریپتو را به خود جلب کرد. میم “کلاه” که به سرعت پذیرفته شد، شتاب بیشتری گرفت و Dogwifhat را در کانون توجه قرار داد. شور و شوق پیرامون این روند رو به افزایش است و رسانه های بزرگی مانند بلومبرگ این روند را تقویت می کنند. ارز دیجیتال الهام گرفته از میم فقط تشدید شد.

""
تبدیل WIF به USD CoinMarketCap

این خبر فوری باعث افزایش کوتاه مدت قیمت WIF شد و آن را به ۱.۹۱ دلار و ارزش بازار چشمگیر ۱.۸۸ میلیارد دلار رساند. ظهور میم سکه بدون شک آن را به ارتفاعات جدیدی رسانده است و آن را به پنجاه و نهمین دارایی بزرگ تبدیل کرده است. در بازار کریپتو

علیرغم این افزایش شهاب‌سنگ، سفر Dogwifhat ممکن است تازه شروع شده باشد، زیرا هنوز یک هدف برای رسیدن به آن وجود دارد: یک لیست ارزنده در Coinbase، یکی از صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال ایالات متحده. لیست بایننس نه تنها اهمیت WIF را در اکوسیستم کریپتو تایید می کند، بلکه انتظارات علاقه مندان را برای پیشرفت های بالقوه Coinbase افزایش می دهد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا