🚨 اخبار ارز دیجیتال

شاهد رشد دارنده تاریخی Dogecoin در میان آشفتگی قیمت DOGE

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دوج کوین، ارز رمزپایه محبوب الهام گرفته از میم، ظاهراً علیرغم کاهش اخیر ارزش خود، در حال افزایش تولید کیف پول های بدون خش است. سانتی متر. در طول دو هفته گذشته، شبکه Dogecoin شاهد هجوم چشمگیر ۴۱۴۰۰۰ کیف پول جدید بوده است که سریع ترین رشد را در تاریخ ده ساله خود ثبت کرده است. اکثر این کیف پول ها حاوی مقادیر کمی پول هستند DOGEاز ۰.۰۰۱ تا ۱ سکه متغیر است.

اکوسیستم Dogecoin شاهد گسترش بی‌سابقه‌ای است، با افزایش قابل‌توجه ۷.۲ درصدی کیف‌پول‌هایی که بیش از صفر سکه دارند از ۲۲ ژانویه، علی‌رغم کاهش ۲۳ درصدی ارزش خود از زمان اوج در ۹ دسامبر. این افزایش در ایجاد کیف پول نشان دهنده افزایش علاقه به بیت کوین است. با وجود نوسانات اخیر قیمت Dogecoin.

""
منبع: سانتی متر

تحلیلگران خاطرنشان کردند که قیمت Dogecoin در دو هفته گذشته نسبتاً ثابت مانده است که نشان دهنده یک مرحله تجمع احتمالی در بین سرمایه گذاران است. علی مارتینز، تحلیلگر معروف بازار ارزهای دیجیتال تاکید کرد که باندهای بولینگر در حال سفت شدن هستند. قیمت دوج کوین نمودار حرکت قیمت آتی را نشان می دهد.

ستاره ها برای Dogecoin همسو می شوند

اگرچه این حرکت قابل توجه قیمت هنوز رخ نداده است، اما شاخص های فنی به تغییر بالقوه در ارزش Dogecoin اشاره می کنند. افزایش سریع تعداد کیف پول‌ها، حرکت رو به رشد پشت میم کوین را با وجود آشفتگی‌های مداوم بازار، بیشتر نشان می‌دهد.

از آنجایی که مبانی دوج کوین در میان نوسانات قیمت، انعطاف پذیری را نشان می دهد، بسیاری از جامعه ارزهای دیجیتال مشتاقانه منتظر حرکت بزرگ بعدی در مسیر قیمت آن هستند. در تعداد دوج کوین واضح است که چیزی مهم در اکوسیستم Dogecoin در حال ظهور است زیرا دارندگان آن با سرعت بی سابقه ای به صعود ادامه می دهند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا