اخبار ارز دیجیتال

معامله گر Dogecoin توضیح می دهد که چرا کوتاه کردن DOGE اکنون منطقی است

اگر ایلان ماسک به برنامه های خود برای افزودن پرداخت های DOGE به توییتر ادامه دهد، تحلیلگران مستقل بازار، دوج کوین بیشتری را به فروش خواهند رساند.

Dogecoin (DOGE) تقریباً ۱۰۰٪ از سه ماهه تا به امروز (QTD) افزایش یافته است به این امید که ایلان ماسک این توکن را در پلتفرم توییتر ادغام کند. با این حال، یک تحلیلگر معروف بازار ادعا می کند که بعید است DOGE به روند صعودی خود در هفته های آینده ادامه دهد.

آیا دوج کوین کوتاه دشوار است؟

تحلیلگر بازار مستقل GCR گفت DOGE بر اساس واکنش های اخیر قیمت به توییت ماسک، کمی کوتاه است. قابل ذکر است که DOGE در اول نوامبر با ۰.۱۵۸ دلار بالاترین سطح محلی را تشکیل داد. در همان روز، ماسک عکسی از حیوان خانگی خود شیبا اینو را به اشتراک گذاشت که تی شرتی با آرم توییتر پوشیده بود.

GCR ادعا می کند که وقتی صحبت از ادغام بالقوه Dogecoin در توییتر می شود، اثر ماسک در حال محو شدن است. این بدان معناست که بیشتر سود از قبل قیمت گذاری شده است. .

تصحیح بیش از حد خرید آغاز می شود

در همین حال، Dogecoin سه روز پس از شکستن بالای ۰.۱۵۸ دلار در ۴ نوامبر به اصلاح خود ادامه داد.

قیمت DOGE در ۴ نوامبر به ۰.۱۱۵ دلار کاهش یافت. این تا حدی به دلیل شایعاتی است که توییتر پروژه توسعه کیف پول ارزهای دیجیتال خود را متوقف کرده است. این باعث شد تصحیح خالص توکن ها از تاپ های محلی به نزدیک به ۲۷ درصد در ۱ نوامبر برسد.

علاوه بر این، به دلیل شرایط خرید بیش از حد شدید با بالاترین شاخص قدرت نسبی (RSI) از آوریل ۲۰۲۱، نزولی ظاهر شده است.

نمودار قیمت ۳ روزه برای DOGE/USD. منبع؛ TradingView

با این اصلاحیه، قیمت Dogecoin پشتیبانی خود را از دسامبر ۲۰۲۱ تا مه ۲۰۲۲ (تعریف شده در محدوده ۰.۱۰۸ دلار تا ۰.۱۲۴ دلار؛ میله های قرمز در نمودار بالا) برای عقب نشینی های احتمالی دوباره آزمایش می کند. من به دنبال این هستم اگر بهبودی رخ دهد، سکه می تواند به ۰.۱۸۵ دلار برسد که سطحی مطابق با خط ۰.۲۳۶ Fib است.

در مقابل، شکستن زیر محدوده ۰.۱۰۸ تا ۰.۱۲۴ دلار می‌تواند منجر به کاهش ۵۵ درصدی DOGE نسبت به سطح قیمت فعلی شود و به‌عنوان هدف نزولی کلیدی تا ۰.۰۵۵ دلار کاهش یابد.

داده های زنجیره ای DOGE

علاوه بر این، داده‌های زنجیره‌ای Dogecoin نشان می‌دهد که شاخص‌های کلیدی کاهش مداوم در ماه نوامبر کاهش یافته است، که می‌تواند فشار فروش را افزایش دهد.

مطالب مرتبط: قیمت شیبا اینو در برابر Dogecoin به پایین ترین حد خود رسید – آیا تاریخ با ۱۵۰ درصد افزایش تکرار می شود؟

به عنوان مثال، افزایش قیمت DOGE مبتنی بر توییتر با افزایش شدید تعداد معاملات نهنگ (با ارزش بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار) همزمان شد که نشان می‌دهد از حرکت صعودی حمایت می‌کند. با این حال، از اول نوامبر، نهنگ های کمتری با شبکه Dogecoin تعامل داشته اند.

تعداد تراکنش های نهنگ دوج کوینمنبع: Santimento

از سوی دیگر، توزیع عرضه Dogecoin در آدرس‌هایی که دارای ۱۰-۱۰ میلیون توکن DOGE هستند همراه با قیمت کاهش می‌یابد. برعکس، عرضه کنترل شده توسط آدرس هایی که بیش از ۱۰ میلیون توکن DOGE را در اختیار دارند به آرامی در حال افزایش است.

توزیع عرضه دوج کوینمنبع: Santimento

علاوه بر این، آدرس‌های دارای DOGE زیر ۱۰۰ در حال افزایش هستند، که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی بخشی از فشار فروش نهنگ را جبران می‌کنند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا