اخبار ارز دیجیتال

Dogecoin از کل بخش بازار رمزنگاری هوش مصنوعی پیشی گرفت، در اینجا چگونه است

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • DOGE از تمام رمزهای هوش مصنوعی پیشی گرفت، “راز بزرگ” در مورد سکه های هوش مصنوعی فاش شد
  • کلاهبرداری های رمزنگاری مبتنی بر هوش مصنوعی در حال گسترش دامنه خود هستند

مایلز دویچر، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، در توییتی اخیراً به موضوع هوش مصنوعی پرداخته و پیش‌بینی‌های خود را برای ادامه گسترش هوش مصنوعی به‌ویژه در فضای کریپتو به اشتراک گذاشته است. او همچنین یک معیار کلیدی را نام برد که براساس آن سکه میم DOGE از کل صنعت رمزنگاری هوش مصنوعی پیشی می‌گیرد.

DOGE از تمام رمزهای هوش مصنوعی پیشی گرفت، “راز بزرگ” در مورد سکه های هوش مصنوعی فاش شد

این تحلیلگر تاکید کرد که انتظار دارد هوش مصنوعی و محصولاتی که از آن بهره می برند یکی از بزرگترین حباب های تاریخ بازارهای مالی در آینده باشد. او در توییتی نوشت، تا اینجای کار، این فقط شروع است، سپس اشاره کرد که ارزش بازار Dogecoin بزرگتر از کل بازار ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی است.

در حالی که دویچر انتظار داشت که این یک حباب مالی باشد، با این وجود اشاره کرد که این بخش یک “فرصت تریلیون دلاری” ارائه می دهد.

او همچنین بر این باور است که سکه‌های هوش مصنوعی «پراکسی‌های عالی برای رویدادها و کنفرانس‌های بزرگ هوش مصنوعی» هستند و انتظار دارد تا در آینده قابل پیش‌بینی نیز چنین باشند.

این تحلیلگر همچنین تصریح کرد که او معتقد نیست همه «ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی» دارای فناوری هوش مصنوعی واقعی هستند. درعوض، هوش مصنوعی چیزی نیست جز واژه‌ای برای ایجاد هیجان زیاد در اطراف این سکه‌ها.

بر اساس داده‌های مایلز دویچر، هوش مصنوعی (که معتقد است پیشگامانه‌ترین دستاورد فناوری در قرن حاضر است) در حال حاضر از نظر اندازه صنعت تنها در رتبه بیستم قرار دارد و ارزش کلی آن کمی کمتر از رقم ارزش بازار Dogecoin است.

دویچر معتقد است که در چند سال آینده، هوش مصنوعی در رتبه بندی صنعت به ۵-۰ خواهد رسید.

کلاهبرداری های رمزنگاری مبتنی بر هوش مصنوعی در حال گسترش دامنه خود هستند

از آنجایی که فناوری هوش مصنوعی به پیشرفت‌های روزانه چشمگیر ادامه می‌دهد، این فقط توسعه‌دهندگان رمزارز نیستند که از آن سوء استفاده می‌کنند، بلکه کلاهبرداران ارزهای دیجیتال نیز هستند. موارد زیادی وجود داشته است که کلاهبرداران ویدیوهای عمیق جعلی را با رهبران برجسته در دنیای رمزنگاری ایجاد کرده اند. اینها شامل براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل و چارلز هاسکینسون، بنیانگذار بلاک چین کاردانو است.

شباهت به افراد واقعی در این ویدئوها بسیار چشمگیر است و هاسکینسون خاطرنشان کرد که طی چند سال آینده، دیپ فیک های تولید شده توسط هوش مصنوعی چنان پیچیده خواهند شد که تشخیص جعلی از واقعی غیرممکن خواهد بود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا